Leviathan Solutions Kft.
Bővülő csapatunkba

Biztonságtechnikai telepítő / karbantartó

munkatársat keresünk.

Hirdetés szövege:

    Magyar tulajdonban lévő fejlesztő cégünk keres biztonságtechnikai telepítő munkatársat. Csapatunk fejleszti a Predor nagyvállalati beléptető- és munkaidő-nyilvántartó rendszert. Partnereink számára egyedi szoftveres megoldásokat is kínálunk, rendszerek kivitelezését és beüzemelését is vállaljuk. A megnövekedett piaci igények hatékonyabb kiszolgálásának érdekében szeretnénk bővíteni csapatunkat.

    További információkért látogassa meg a Predor weboldalát.

    Feladatok

    • Az új fejlesztések során a rendszer tesztelése
    • Predor rendszerek telepítése, paraméterezése külső helyszínen
    • Rendszereink üzembe helyezése, hibaelhárítás
    • Partnereink műszaki támogatása

    Elvárásaink

    • Középfokú műszaki végzettség
    • Biztonságtechnikai telepítésben szerzett tapasztalat
    • Önállóság, gyakorlatias gondolkodás
    • B kategóriás jogosítvány

    Előnyt jelent

    • Beléptetőrendszerek ismerete
    • Alapszintű angol nyelvtudás
    • Tűzvédelmi szakvizsga megléte

    Amiért érdemes velünk dolgozni

    • Versenyképes fizetés
    • Céges autó és mobiltelefon
    • Változatos munka
    • Stabil munkáltatói háttér
    • Fejlődési lehetőség

    Egyéb információk

    Munkavégzés helye: Budapest 11. kerület

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Egyéb szakmunka
  • Műszerész
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

Egyéb juttatások:

céges autó, mobiltelefon, szakmai tréningek

Új adatkezelési rendelkezések!

Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató , melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.