SMARTme Building Technologies Kft.
  • Új biztonságtechnikai szerviztechnikus/szerelő kollégát keresünk fiatalos, innovatív Cégünkbe. A karbantartó csapatot fogod erősíteni a biztonságtechnikai és okosotthon rendszerek munkálataiban. Cégünk stabil hátterű, tisztán magyar tulajdonú, újító szemléletű, folyamatosan fejlődő vállalat. Értéket teremtünk és közben sosem unatkozunk, csapat vagyunk a szó szoros értelmében. Csatlakozz a csapatunkhoz!

  • Munkatársat keresünk

    Biztonságtechnikai szerviztechnikus

    pozícióba.

    Főbb feladatok, munkák:

      • Beléptető, behatolás-jelző, videómegfigyelő, tűzjelző, okos otthon rendszerek szerelése, javítása és karbantartása
      • Napi szintű visszajelzés a a terepi tapasztalatokról, esetleges ügyfél igényekről, észrevételekről
      • Önálló kapcsolattartás a megrendelőkkel
      • Rendszerek üzemeltetésének támogatása, segítségnyújtás a megrendelőknek
      • A munkavégzés dokumentálása

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Elektronikai, villamos végzettség
      • Legalább 3 év, a biztonságtechnika területén szerzett szerelői szakmai tapasztalat
      • Jó kommunikációs készség
      • B kategóriás jogosítvány
      • Fedhetetlen előélet
      • Megbízhatóság és felelősségvállalási készség
      • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
      • Önálló munkavégzés

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • villamosmérnök/ biztonságtechnikai mérnök végzettség
      • Angol nyelvtudás

    Amit kínálunk:

      • Biztos, hosszú távú munkalehetőség
      • Fiatalos, folyamatosan bővülő, kihívásokat kedvelő és jól kezelő csapat
      • Versenyképes jövedelem (fix és ösztönző jutalékos rendszerben)
      • Magyarországi szinten kiemelkedő szakmai háttér
      • Szakirányú továbbképzés
      • Mobiltelefon és notebook
      • Céges autó

    Állás, munka területe(i):

    • Mérnök
    • Speciális mérnöki területek
    • Szakmunka
    • Műszerész
    • Villanyszerelő
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 3-5 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    1113 Budapest

    Egyéb juttatások:

    éves bónusz / mozgóbér, céges autó, mobiltelefon, szakmai tréningek, nyelvtanulás támogatása

    Kérjük, fényképes önéletrajzot küldj és add meg a havi bruttó fizetés igényedet is!

    Kizárólag a minimum elvárásoknak megfelelő önéletrajzokat áll módunkban elbírálni!