TON GUARD kft.

Fő profilunk: családi házas környezetben riasztó és kamera rendszer telepítése távfelügyelettel.

Biztonságtechnikai szerelő

Feladatok:

    - riasztórendszerek telepítése és szervizelése
    - kamerarendszerek szerelése
    - távfelügyeleti átjelzők ( GSM, URH) telepítése
    Tapasztalt szerelő kollégával fogsz dolgozni. Fontos hogy legyen elektromos végzettséged (villanyszerelő , műszerész, technikus stb.) és némi tapasztalatod a riasztó szerelésben

Az álláshoz tartozó elvárások:

    - műszerész vagy középfokú elektromos végzettség
    - 1 év biztonságtechnikai tapasztalat
    - B kat. jogosítvány
    - napról napra gyarapítsd a tudásodat Nálunk

    - dolgozz precízen és pontosan

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    - Ha a Zsámbéki medencében vagy Budakeszi környékén laksz

Amit kínálunk:

    - felturbózzuk a tudásodat: ha nincs biztonságtechnikai szerelő szakmád, akkor beíratunk egy OKJ tanfolyamra ,ha van akkor a legspeciálisabb tudásunkat is megosztjuk Veled, csakhogy fejlődhess.
    - a tudásodtól függően 200.000-240.000 Ft nettó/hó
    - teljes munkaidős munkaviszony

    - céges mobiltelefon, laptop, önálló munkavégzés esetén céges autó
    - családias légkör: teljes körű támogatásra számíthatsz a cégvezetés és a kollégád részéről
    - stabil, kiszámítható munkahely (1997 óta)

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Műszerész
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

2092 Budakeszi, Fő utca 256.

Havi nettó fizetési keret:

240 000 HUF

Egyéb juttatások:

mobiltelefon, szakmai tréningek