Partnercégünk több évtizedes tapasztalattal, kiemelkedő szakmai tudással, magas színvonalú, megbízható biztonságtechnikai szolgáltatást kínál partnereinek. Megbízásukból talpraesett, jól kommunikáló munkatársakat keresünk

Biztonságtechnikai szerelő

munkakörbe.

Feladatok:

  • Folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • A szükséges anyagok és előírt dokumentumok felvétele
  • A határidők és tartalom figyelembevételével a szerelési munkák elvégzése
  • A felmerülő nem várt problémák kapcsán egyeztetés az ügyfél képviselőjével, a megoldást kidolgozása
  • Dokumentációk frissítése a helyszínen történő jegyzeteléssel
  • A szerelés lezárása után a rendszer beprogramozása
  • Oktatás tartása a rendszer használatáról az ügyfél képviselőjének
  • Munka befejezése után a munkaterület takarításáról és rendbetételéről való gondoskodás
  • Lezárt dokumentációk átadása a műszaki vezetőnek

Elvárások:

  • Alapvető elektronikai végzettség (villanyszerelő, elektro- műszerész, automatika, biztonságtechnikai szerelő (preferált))
  • Legalább 1-2 év biztonságtechnikai vagy hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Utazási hajlandóság, mobilitás
  • Önálló, nyitott, proaktív személyiség
  • Megoldás fókuszú, folyamatorientált gondolkodásmód
  • Nyitottság az emberek iránt
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • „B” kategóriás gépjárművezetői engedély

Amit kínálunk:

  • Biztos kereseti lehetőség
  • Céges jármű biztosítása
  • Kihívást jelentő és változatos feladatok
  • Folyamatos képzési és fejlődési lehetőség
  • Lendületes és összetartó csapat

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Műszerész
  • Villanyszerelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, IV. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el pályázati anyagát vagy keresse fel kollégánkat:
Kiss Mária a +36 30 991 4187 telefonszámon!