CRITERION Biztonságtechnikai Zrt.

Biztonságtechnikai rendszertelepítő és karbantartó

munkatársat keres.

    A CRITERION Biztonságtechnikai Zrt. (G4S Biztonságtechnikai Zrt. jogutódja) az elektronikus biztonságtechnika területén szerzett több mint 20 éves szakmai tapasztalat birtokában teljes körű, és piacvezető biztonsági megoldásokat kínál. Ha szeretnél része lenni egy folyamatos szakmai kihívásokat nyújtó, nemzetközi projektekben is részt vevő csapatnak, jelentkezz hozzánk.

Milyen feladatok várnak rád?

  • Beléptető rendszerek telepítése, karbantartása, hibamentes műszaki állapot fenntartása
  • Elektronikai szerelői munkálatok
  • Szerszámok rendelkezésre állásának biztosítása
  • Határidők figyelemmel kísérése és betartása
  • Megrendelői igények hatékony kielégítése

Ami a pozíció betöltéséhez szükséges:

  • Elektronikai műszerész vagy középfokú villamosipari végzettség
  • Minimum 1 év munkatapasztalat hasonló területen
  • B típusú jogosítvány
  • Utazási hajlandóság

Előny:

  • Biztonságtechnikai szerelői igazolvány
  • Legalább alapfokú német és/vagy angol nyelvtudás

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Stabil hátterű vállalatcsoport
  • Professzionális munkakörnyezet
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Dinamikus csapat, összetartó munkaközösség

Egyéb információ az állásról:

  • A munkavégzés körülményei: Győr és rendszeresen egyéb vidéki helyszínek

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Egyéb szakmunka
  • Műszerész
  • Villanyszerelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Győr

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, fényképes magyar nyelvű önéletrajzát, bérigény megjelölésével, munkakör feltüntetésével a „Jelentkezem” gombon keresztül várjuk.