ASM SECURITY Biztonságtechnikai Kft.
csapatának bővítése céljából

Biztonságtechnikai projektvezető (MÉRNÖK)

munkatársat keres szolnoki telephelyére.

Az ASM Security Kft. 25 éve működő hazai vállalkozás. Innovációs tevékenységének köszönhetően saját termékpalettával rendelkezik a vészvilágítás területén, melyek nem csak a hazai piacon, hanem Európában és Közel-Keleten is egyre népszerűbbek.

Munkaköri feladatok:

  • Értékesítési csapat műszaki támogatása
  • Megrendelői igények felmérése
  • Szerződések előkészítése
  • Gyengeáramú és vagyonvédelmi projektek menedzselése
  • Alvállalkozók koordinálása, irányítása
  • Projekt helyszínekre való utazás, egyeztetések lebonyolítása
  • Dokumentációk és jegyzőkönyvek készítése
  • Szakmai prezentációk, oktatások tartása

Elvárás:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (biztonságtechnikai / villamosmérnök)
  • B kategóriás jogosítvány
  • Legalább 3 éves releváns munkatapasztalat
  • Magas szintű angol nyelvtudás nem elvárás, de előnyt jelent
  • FMV végzettség

Az ideális jelölt:

  • Jó szervező- és kommunikációs készséggel rendelkezik
  • Szeret és tud önállóan dolgozni
  • Innovatív gondolkodású

Amit kínálunk:

  • Fejlődési lehetőség innovatív környezetben
  • Hosszú távú egzisztencia
  • Erkölcsi és anyagi megbecsülés
  • Jó munkahelyi légkör
  • Jó munkahelyi környezet
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök: gépjármű, laptop, telefon

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Villamosmérnök
  • Projektmenedzsment
  • Gyártás, Termelés
  • Munka-, Egészségvédelem, Biztonságtechnika

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Szolnok