Biztonságtechnikai mérnök gyakornok - Diákmunka

Bruttó 2 050 /óra bér

Mind-Diák Szövetkezet

Debrecen

A Honeywell a Fortune 100 listában jegyzett technológiai vállalat, amely szerte a világban különféle iparágak számára szállít specifikus megoldásokat, köztük repüléstechnikai szolgáltatásokat, épület-, és ipari vezérlési termékeket, valamint nagy igénybevételre tervezett anyagokat. Magyarországi csapatukhoz most te is csatlakozhatsz!

Biztonságtechnikai mérnök - Diákmunka

Főbb feladatok, munkák

  • Tender dokumentációk kiértékelése és a tervezési alapok megértése
  • Grafikus felügyeleti szoftver telepítése, konfigurálása, programozása
  • Telepített rendszerek beüzemelése, tesztelése a munkaterületen
  • Projektek átadásain történő részvétel és dokumentálása
  • A kivitelezésen történő munkavégzés dokumentálása
  • Már telepített rendszerek felügyelete
  • Rendszeres visszajelzés az esetlegesen felmerülő problémákról

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • Villamos- vagy biztonságtechnikai mérnök területen folytatott tanulmányok
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
  • Kiemelkedő kommunikációs képesség
  • Munkaidő
  • Hétköznapokon irodaidőben
  • Heti minimum 25 óra vállalása
  • Rugalmasan végezhető diákmunka

Amit kínálunk

  • Br. 2050 Ft/ óra diákbér
  • Barátságos csapat
  • Hosszú távú diákmunka-lehetőség
  • Diákmunka keretein belül ismerheted meg egy biztonságtechnikai cég működését
  • Szakmai gyakorlat igazolása

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Villamosmérnök
  • Elektromérnök

A jelentkezés gombra kattintva várjuk jelentkezésed. Sikeres jelentkezést követően kapsz egy értesítőt a Mind-Diák Szövetkezettől, melyben kérünk, kattints a „Jelentkezés megerősítése” gombra. Ha nem találod az értesítőt, érdemes a levélszemét vagy másodlagos mappákat is megnézni a levelezőben.
Debrecen