CRITERION Biztonságtechnikai Zrt.

Biztonságtechnikai IT rendszer telepítő

munkatársat keres.

    A CRITERION Biztonságtechnikai Zrt. (G4S Biztonságtechnikai Zrt. jogutódja) az elektronikus biztonságtechnika területén szerzett több mint 20 éves szakmai tapasztalat birtokában teljes körű, és piacvezető biztonsági megoldásokat kínál. Ha szeretnél része lenni egy folyamatos szakmai kihívásokat nyújtó, nemzetközi projektekben is részt vevő csapatnak, jelentkezz hozzánk.

Milyen feladatok várnak rád?

  • Beléptető rendszerek informatikai hátterének tervezése,
  • Beléptető rendszerek informatikai hátterének telepítése és üzemeltetése
  • Határidők figyelemmel kísérése és betartása
  • Megrendelői igények hatékony kielégítése

Ami a pozíció betöltéséhez szükséges:

  • Legalább középfokú informatikai vagy egyéb releváns végzettség
  • Logikus gondolkodás
  • Pontos munkavégzés
  • Alapfokú angol nyelvkészség
  • Irodai munkaidőn kívüli munkavégzésre való hajlandóság
  • Telephelyen kívüli munkavégzésre való hajlandóság
  • Általános informatikai ismeretek
  • Számítógépes hálózatok ismeretek
  • Windows operációs rendszer ismerete

Előny:

  • Felsőfokú informatikai végzettség
  • Informatikai üzemeltetési tapasztalat
  • SQL ismeretek
  • Virtualizációs technológiák ismerete
  • Informatikai biztonsággal kapcsolatos ismeretek
  • Alapszintű elektronikai ismeretek

A munkavégzés körülményei:

  • Győr és rendszeresen egyéb vidéki helyszínek

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Stabil hátterű vállalatcsoport
  • Professzionális munkakörnyezet
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Dinamikus csapat, összetartó munkaközösség

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Rendszertervező
  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Információbiztonság
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Győr

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésedet, fényképes pályázatod a "Jelentkezem" gombra kattintva küldheted el.