Biztonságtechnikai/gyengeáramú tervező mérnök

400 000 Ft - 500 000 Ft

ComplexIT Gyengeáramú és Informatikai Kft.

1106 Budapest, Jászberényi út 45.

 www.complexit.hu

A ComplexIT Gyengeáramú és Informatikai Kft. dinamikusan fejlődő csapatába új kollégákat keres.

Feladatok:

Gyengeáramú és vagyonvédelmi rendszerek tervezésében való részvétel (betörésjelző, tűzjelző, videó, beléptető, tv, AV, IT strukturált hálózat, telefon stb.)

Elvárások:

  • Minimum 3 év releváns tervezési tapasztalat
  • Biztonságtechnikai mérnöki, vagy egyéb műszaki végzettség
  • Precíz, kitartó és kihívásokat szerető konstruktív, rugalmas személyiség
  • Széleskörű naprakész szakmai tájékozottság
  • AutoCad felhasználói szintű ismerete

Előny

  • Biztonságtechnikai rendszerek ismerete
  • IT és egyéb gyengeáramú rendszerek ismerete
  • AV rendszerek ismerete
  • Telepítésben szerzett szakmai tapasztalat
  • Mérnök kamarai tagság
  • Angol szakmai nyelv alapfokú ismerete

Amit ajánlunk:

  • Fizetett túlóra
  • Teljesítmény és hozzáállás orientált évenkénti bérkorrekció
  • Szabad hétvégék
  • Fejlődési, előrelépési lehetőség
  • Kihívást jelentő nagy volumenű projektek
  • Mobiltelefon

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Villamosmérnök
  • Gyártás, Termelés
  • Munka-, Egészségvédelem, Biztonságtechnika

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Havi nettó fizetési keret:

400.000 - 500.000 Ft

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.