AUTOLIV Kft.

BIZTONSÁGI ÖV ÖSSZESZERELŐ

Az Autoliv – a világ legnagyobb gépjármű-utasvédelmi rendszer fejlesztő és gyártó cégcsoportja – innovatív termékeinek célja csökkenteni a közlekedési balesetek számát és azok következményeit. A cégcsoport magyar tagja, a sopronkövesdi Autoliv Kft. Európa legnagyobb biztonsági öveket gyártó üzeme, mely az 1990-es alapítása óta területben, kapacitásban és foglalkoztatotti létszámban is folyamatosan fejlődik.

Főbb feladatok, munkák:

A műveleti és ellenőrzési utasítások alapján biztonsági övek összeszerelése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • 18. betöltött életév
  • Minimum 8 általános iskolai végzettség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Korábban végzett összeszerelői tevékenység

Amit kínálunk:

  • Stabil, hosszú távú, innovatív munkahely
  • 3 műszakos munkarend
  • Kiemelkedően magas bérezés és műszakpótlékok, bónuszok
  • Ingyenes, klimatizált céges buszjáratok 100 településről
  • Gyors előrelépési lehetőség
  • Folyamatos szakmai képzések
  • Ingyenes orvosi vizsgálat, üzemorvosi ellátás
  • Rendezett, tiszta, jól szellőző, légkondicionált csarnokok természetes napfénnyel
  • Kiváló minőségű ingyenes munkaruha és munkavédelmi felszerelések
  • Munkahelyi ünnepségek, események, sportolási lehetőségek

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér

Munkavégzés helye:

9483 Sopronkövesd, Iskola utca 38.

Erre az állásra önéletrajz csatolása nélkül jelentkezhet!