GEODIS az SNCF tulajdonában álló, a világ 67 országában működő, 38.000 főt foglalkoztató, dinamikusan fejlődő, logisztikai szolgáltató vállalat. Az üllői telephelyünkre

Biztonsági koordinátor

    pozícióba kollégát keresünk.

Főbb feladatok, munkák:

  • a telephely őrzés-védelmének irányítása, a vagyonvédelmi partnercég munkájának koordinálása, ellenőrzése,
  • őrutasítások készítése, azok betartásának felügyelete,
  • a biztonsági eljárások kialakítása,
  • a rendkívüli események nyomon követése, kapcsolattartás a rendvédelmi szervekkel, szükség esetén hatósági eljárások megindítása.
  • üzemeltetéssel és karbantartással kapcsolatos feladatok koordinálása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú szakirányú végzettség
  • Felelősségteljes munkavégzés
  • Precizitás, pontosság
  • Határozottság, terhelhetőség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Angol nyelvtudás

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Biztonsági őr, Vagyonőr, Portás
  • Egyéb szakmunka

Munkavégzés helye:

Üllő

Amennyiben felkeltettük érdeklődését kérjük, szíveskedjen önéletrajzát elküldeni.

Pályázatának benyújtásával hozzájárul ahhoz, hogy a GEODIS Hungary Logistics Kft., mint adatkezelő a pályázatában Ön által megadott, valamint a pályázat során keletkezett személyes adatait a hozzájárulása visszavonásáig, de legkésőbb a pályázat lezárultáig kezelje.