Csatlakozzon hozzánk és ragadja meg a lehetőséget, hogy a jövő részévé válhasson a Samsung SDI vállalattal, mely piacvezető a kreatív technológiai fejlesztésekben. Jelenleg Security csapatunkat az alábbi tapasztalt szakemberrel szeretnénk bővíteni.

Biztonsági csoportvezető/Security leader

Feladatok:

  • létesítmény vagyonvédelméhez kapcsolódó tevékenységek irányítása, felügyelete,
  • security csoport szakmai irányítása, feladataik koordinálása,
  • koordinálja a vagyonvédelmi rendszerekkel kapcsolatos karbantartási, telepítési munkákat, szakmai szinten egyeztet biztonságtechnikai kivitelezőkkel,
  • beruházásokban, felújításokban történő aktív részvétel, a biztonsági terület képviselete,
  • felderíti, azonosítja és megoldja az esetleges veszélyforrásokat,
  • pályázatokat ír ki és bírál el, hogy megtalálja a legmegfelelőbb beszállítókat a cég terveivel összhangban, aktívan részt vesz szerződések készítésében,
  • összekötő személy a helyi hatóságok, rendfenntartó szervek (rendőrség, TEK) és a cég között.

Elvárások:

  • legalább 5 éves hasonló munkakörben vagy biztonságtechnikai területen szerzett tapasztalat,
  • felsőfokú szakirányú végzettség (biztonságtechnikai mérnök, információbiztonsági mérnök stb.),
  • tárgyalóképes angolnyelv-tudás szóban és írásban,
  • jó szervezési készség, gyors reagálás,
  • jó kommunikációs készség,
  • vagyonvédelmi rendszerek ismerete.

Előny:

  • vagyonvédelmi projektvezetésben szerzett 1-3 év tapasztalat,
  • vagyonvédelmi rendszertervezésben vagy telepítésben szerzett 3-5 év tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • modern munkakörnyezet,
  • versenyképes bérezés,
  • féléves / éves bónuszrendszer,
  • béren kívüli juttatás,
  • belső képzések / tréning rendszer,
  • hosszú távú munkalehetőség,
  • karrierépítés lehetősége,
  • üzemanyag-támogatás.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Munka-, Egészségvédelem, Biztonságtechnika
  • Mérnök
  • Speciális mérnöki területek
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Göd