Fine Bistro Kft.

Bistro Chef

Főbb feladatok, munkák:

    Önállóan dolgozó, sokéves tapasztalattal bíró, kreatív Chefet keresünk XIII.ker-i Bistrónkba. Fiatal, lendületes csapat, igényes munkakörnyezet. A Chef feladata a napi menük/fogások elkészítésén túl a HACCP követelmények betartása és betartatása, valamint az árurendelés.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    Fontos a kreativitás mind az egyedi, vonzó menük összeállításánál, mind azok elkészítésénél, tálalásánál. A tiszta munkakörnyezet kialakítása és fenntartása alapelvárás. Férfiak és Hölgyek is jelentkezhetnek.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    Hotelben vagy Bistroban szerzett munkatapasztalat előnyt jelent, de nem elvárás.

Amit kínálunk:

    Budapest, XIII. kerületi, munkahelyi környezetben levő, igényesen kialakított Bistro, amely csak munkanapokon üzemel, egyelőre reggeli és ebédidőben

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Szakács
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1139 Budapest, Váci út 97.

Fényképes önéletrajz