A Richter Gedeon

Biostatisztikus

munkatársat keres
referenciaszám: 30012454

    Csatlakozzon Magyarország egyik vezető gyógyszeripari cégéhez, a Richter Gedeon Nyrt. csapatához!

    A magyarországi központú Richter Gedeon Nyrt. több mint 115 éves történelmével, innováció iránti elkötelezettségével Magyarország és a régió
    meghatározó gyógyszeripari vállalata. A nőgyógyászat terén szerzett több mint egy évszázados tapasztalata és a világ egyik legszélesebb
    termékpalettája révén globálisan is elismert szereplője a gyógyszeriparnak. Az 1000 főt meghaladó kutató-fejlesztő bázisával a közép-kelet-európai
    térség egyik legjelentősebb kutatási központja. A Richter legfőbb célja, hogy folyamatosan korszerű készítményekkel álljon a lakosság gyógyításának
    szolgálatában.

Szerepkör:

    A biostatisztikus pozícióra olyan munkatársat keresünk, aki munkája során a klinikai vizsgálatokkal foglalkozó társosztályokkal szorosan együttműködve részt vesz ezen vizsgálatok statisztikai tervezésében (esetszámbecslés, értékelés, véleményezés), követi azok menetét és a vizsgálat lezárulta után elvégzi annak statisztikai feldolgozását (értékelés, jelentés megírása illetve véleményezése). Feladatai közé tartozik mindazon statisztikai kérdések szakmai megválaszolása, amelyek a társosztályok, partnerek vagy a hatóságok felől érkeznek. Munkájának szerves része az oktatási tevékenység, prezentációk készítése, megbeszéléseken (tele- és videokonferenciákon) történő részvétel is.

Főbb feladatok:

  • Klinikai vizsgálatok GCP szerinti statisztikai tervezése, statisztikai tervek véleményezése;
  • a futó vizsgálat nyomon követése, részvétel az ezzel kapcsolatos megbeszéléseken, tele- és videokonferenciákon;
  • a lezárult vizsgálat statisztikai feldolgozása (értékelés és jelentés megírása illetve véleményezése);
  • statisztikai szakmai kérdések megválaszolása, melyek a társosztályoktól, partnerektől vagy a hatóságok felől érkeznek;
  • a klinikai vizsgálat eredményeinek statisztikai interpretációja, prezentációk készítése;
  • oktatási tevékenység végzése.

Követelmények, elvárások:

  • Természettudományi végzettség (pl. matematikus, fizikus, biológus, biomérnök, állatorvos);
  • erős matematikai (statisztikai) háttér, analitikus gondolkodás;
  • legalább középfokú angol nyelvvizsga, jó kifejező készség angolul szóban és írásban;
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (jártasság az MS Office programjaiban);
  • jó kommunikációs és előadói készség, magabiztosság.

Előnyt jelent:

  • 1-2 év releváns szakmai tapasztalat;
  • gyógyszeripari vagy kutatási tapasztalat;
  • programozási ismeretek;
  • statisztikai szoftverekkel szerzett gyakorlat (SAS, SPSS, Statistica, Stata, R stb.).

Amit kínálunk:

  • Stabil, megbízható munkakörnyezet;
  • elkötelezett, támogató csapat;
  • széleskörű juttatási csomag;
  • folyamatos fejlődési lehetőség;
  • innovatív, ugyanakkor stabil munkahely;
  • egy hazai és nemzetközi viszonylatban is elismert vállalat perspektívái.

Állás, munka területe(i):

  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Gyógyszerész
  • Oktatás, Kutatás, Tudomány
  • Fizikus
  • Matematikus
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Kérjük, hogy jelentkezése során fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát és motivációs levelét a referenciaszám feltüntetésével szíveskedjék csatolni.