Biológus kutató

ENVIROINVEST Környezetvédelmi és Biotechnológiai Zrt.

7632 Pécs, Kertváros utca 2.

Az Enviroinvest Zrt pécsi Nanofágterápiás Központjában elsősorban növényvédelmi célú bakteriofágterápiás termékeket fejleszt. Több kutatás-fejlesztési projektünk fut, melyeknek eredményeként létrejövő termékeit intézetünkben gyártjuk. A K+F és gyártási tevékenységek mellett elsősorban újgenerációs DNS szekvenálási szolgáltatásokat nyújtunk. Szolgáltatási palettánk újabban humán mikrobiológiai vizsgálatokkal bővült.

Mikro- és molekuláris biológiai kutatás-fejlesztéssel foglalkozó intézetünkbe

munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • Kutatás-fejlesztési és szolgáltatási projektben való részvétel
  • Projektrészek önálló végrehajtása
  • Növény-, esetenként humánpatogén baktériumokkal való munkavégzés
  • DNS szekvenálási és egyéb molekuláris biológiai munkákban való közreműködés

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szakirányú MSc végzettség
  • Steril munkavégzésre való képesség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Molekuláris és/vagy mikrobiológiai vizsgálatokban szerzett tapasztalat, különösen DNS szekvenálásban és/vagy bakteriofágterápiában szerzett tapasztalat. Különösen előnyös bioinformatikai téren szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

Teljes munkaidős állás, rugalmas munkavégzéssel. Előrelépési, képzési lehetőség. Színvonalas szakcikkekben társszerzőség.

Állás, munka területe(i):

  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Biotechnika
  • Oktatás, Kutatás, Tudomány
  • Kutató

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

A "Jelentkezem" gombra kattintás után, kérjük csatolja magyar és angol nyelvű, nettó bér megjelölését tartalmazó önéletrajztát. Nettó bér megjelölése nélkül nem áll módunkban értékelni a pályázatot!