A STRABAG Magyarország cégcsoport országos lefedettséggel, hazánk minden régiójában jelen van. Ezzel az adottsággal egyedülállóak vagyunk a magyar építőipari cégek között. Tevékenységünk az építőipar teljes vertikumát felöleli, az alapanyag bányászattól és gyártástól a magas-, mélyépítési és speciális mérnöki létesítmények kivitelezéséig.

BIM MÉRNÖK (MAGASÉPÍTÉS)

(Job-ID: req33812)

Feladatok:

  • BIM modell költségvetési mennyiségeinek listázása és meghatározása, azok rögzítése a STRABAG által használt informatikai rendszerben
  • BIM modell és az ütemterv közötti kapcsolat létrehozása és annak a kivitelezés folyamán folyamatos nyomon követése, rögzítése a STRABAG által használt informatikai rendszerben
  • együttműködés a helyszíni építésvezetéssel, és a kivitelezés munkájának támogatása

Elvárások:

  • felsőfokú műszaki végzettség (építőmérnök vagy építészmérnök)
  • középfokú német nyelvtudás
  • azonos munkakörben szerzett több éves munkatapasztalat

Cégünk gondoskodik munkatársai folyamatos képzéséről, szakmai fejlődéséről. Saját szervezésű és külső tanfolyamaink minden dolgozónk számára rendelkezésre állnak. Kollégáinknak a legjobb minőségű munkaeszközöket biztosítjuk a legkorszerűbb technikával ötvözve, hogy mindenki a legjobbat hozhassa ki magából.

STRABAG ÉPÍTŐIPARI ZRT
Miskei Anita
Gábor Dénes utca 2. INFOPARK D épület
1117 Budapest
+36-30-585-0713

strabag. hu