Billing Specialist

Delivery Hero Hungary Kft

Budapest, IX. kerület

Ügyfélorientált vagy, értesz az Excelhez és jártas vagy a pénzügy világában? Akkor nálunk a helyed!

A foodpanda (NetPincér), a hazai online ételrendelés piacvezetője

munkatársat keres

Röviden összefoglalva:

  • A pénzügy csapat munkáját támogathatod
  • teljes munkaidőben
  • a járvány ideje alatt otthonról, és akár utána is részlegesen home office-ban,

Ha idáig oké, olvass tovább a részletekért!

Rólunk

A foodpandánál (NetPincérnél) olyan szakértőket keresünk, akik szeretnének értéket teremteni és aktívan hozzájárulni ahhoz, hogy mi a foodpandánál (NetPincérnél) karnyújtásnyi közelségbe hozzuk mindenkinek a világot.

1999 óta gondoskodunk az éhes emberek kiszolgálásáról, ma azonban ennél már sokkal többek vagyunk: olyan tech-alapú gyorskereskedelmi tevékenységet folytatunk, mellyel azt a célt tűztük ki, hogy az ételek és élelmiszerek mellett bármit képesek legyünk akár 30 percen belül kiszállítani, amire az ügyfeleinknek szüksége lehet.
Szóval ebbe a csapatba keresünk Téged. Kíváncsi vagy, mi lenne a dolgod?

Miről szól az állás?

Van hasonló területen szerzett tapasztalatod? Szeretsz kapcsolatot tartani és jó a problémamegoldó képességed? Szeretnél meghatározó szerepet játszani az azonnali kiszállítás kiépítésében Magyarországon?

Akkor jelentkezz hozzánk Billing Specialist pozícióra! Munkád során külsős és belsős partnerekkel fogsz aktívan kapcsolatot tartani és a pénzügyi csapatot fogod támogatni.

Az onboarding alatt képbe kerülsz újabb és régebbi márkáinkkal és az ezt támogató futó folyamatokkal, megismered majd a szervezet felépítését és az informatikai rendszereinket, és nem utolsósorban tagjává válsz a foodpanda pörgős, fiatalos csapatának :)

Vagyis Billing Specialist-ként a következők lesznek a feladataid:

  • Éttermek és fogyasztók felé történő számlázási folyamatokban való részvétel
  • Számlázási folyamat fejlesztése
  • Folyamatos kapcsolat fenntartása a külső és belsős partnerekkel
  • A számlákkal kapcsolatos kérdések, esetleges problémák kezelése közvetlen az éttermi partnerekkel
  • Az időszaki elszámolásokkal kapcsolatos kérdések és problémák megoldása
  • A pénzügyi csapat teljeskörű támogatása egyéb területeken
  • Kíváncsi vagy milyen szuperképességek kellenek ahhoz, hogy betöltsd ezt a pozíciót?

Mit várunk Tőled?

  • Minimum 2 év releváns szakmai tapasztalattal rendelkezel
  • Pénzügyi területen felsőfokú végzettséged van
  • Jól kommunikálsz, gyorsan oldasz meg problémákat
  • Ügyfélorientált gondolkodásmódod van, képes vagy az ő helyükbe képzelni magadat
  • Legalább középfokú angol nyelvtudással rendelkezel
  • A rád bízott feladatot önállóan és precízen végzed, munkád eredményét el tudod magyarázni és meg tudod védeni a helyességét
  • Értesz az Excelhez felhasználói szinten

Hogyan lehet több esélyed?

Az alábbi pont nem kötelező, de ha megvan, nagyobb eséllyel veszünk fel:

  • Könyvelési / számlázási tapasztalat
  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • SAP ismeret (Fiori, SD, FI-CA)

Tehát összegezve

A pénzügy a cég egyik legizgalmasabb csapata, ahol közvetlen ráhatással lehetsz a foodpanda (NetPincér) eredményeire. Új fejlesztések megvalósításában vehetsz részt munkád során és éhes emberek százai-ezrei lesznek a munkádért hálásak mindennap!

  • Mert a munkáddal naponta ezrek életét teheted könnyebbé, újabb és újabb lehetőségeket megnyitva előttük.
  • Mert Te lehetsz az, aki egy partnerünk számára megmutatja a jövőbe vezető utat

Miért válassz minket?

  • Nemzetközi hátterünknek köszönhetően külföldi példákon keresztül is inspirálódhatsz, hipergyorsan növekvő, biztos vállalati háttérrel rendelkező csapatunk tagja lehetsz
  • Szívesen támogatunk a fejlődésben igény szerint céges angol nyelvi oktatással is - emellett hozzáférésed lesz többezer online kurzushoz a myacademy.io oldalon.
  • Rendszeresen gyűjtünk visszajelzéseket a működő és javítandó dolgokról, így te is alakíthatod, hogy milyen legyen itt dolgozni és minél jobb munkahellyé válhassunk
  • Frissen felújított és kifejezetten az igényeinkre szabott irodába költözhetsz velünk Budapest belvárosában, mely 2020-ban az “Év Irodája Díj” verseny döntőse volt - de jelen helyzetben dolgozhatsz akár home office-ból is. Irodánk könnyen megközelíthető a város bármely pontjáról - járhatsz be akár biciklivel is, van zuhanyzónk, és saját konditermünk is, amit szabadon használhatsz
  • Időről-időre megajándékozunk foodpandás (NetPincéres) ajándékokkal, valamint foodpanda (NetPincér) kuponokkal járulunk hozzá, hogy ne maradj finomságok nélkül még a home office időszak alatt sem
  • A munkához szükséges eszközöket biztosítjuk Számodra (számítógép, mobiltelefon, stb.)
  • Büszkék vagyunk rá, hogy 100%-ban karbonsemlegesek vagyunk, illetve elkötelezettek vagyunk a társadalom iránt (jelenleg 7 különböző alapítványt támogatunk, akiket Te is támogathatsz rajtunk keresztül)

Ha úgy érzed, megtaláltuk egymást, jelentkezz hozzánk a lenti űrlapunkon keresztül és légy részese Te is a gyorskereskedelem forradalmának!

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Számlázó, Pénztáros
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs

Ha érdekel a lehetőség, jelentkezz a 'Jelentkezem' gombra kattintva.