Big Data szoftverfejlesztő mérnök

Telenor Magyarország Zrt.

Törökbálint

Téged keresünk, ha a magyar piac egyik vezető mobiltávközlési vállalatánál szeretnél dolgozni, amely igazi szabadságot ad ügyfeleinek. Légy bátor, tedd meg az első lépést, hozd inspiráló ötleteidet és csatlakozz közösségünkhöz! Légy szenvedélyes, innovatív, nyitott a fejlődésre, érjük el közösen céljainkat, valóra váltva ügyfeleink álmait is!

Kik vagyunk mi? Több mint 1000 kolléga, közel 100 lokáción országszerte, korlátlan Hipernet-élményekkel. Kéken dobban a szívünk, és a Telenor támogatásával #képesekvagyunkrá, hogy Hipersebességgel valósítsuk meg az álmainkat. Egy csapatként, nap mint nap, minden ügyfelünk javára.

Fedezd fel a benned rejlő szuperképességet és csatlakozz a Telenor Magyarországhoz mint

Big Data szoftverfejlesztő mérnök.

Mi a munkaköröd célja?

A BI (üzleti intelligencia) fejlesztési csoport tagjaként a cég analitikai architektúráját érintő projektekben fejlesztőként való részvétel. A fejlesztési feladatokon túl, a fejlesztési specifikációk elkészítésének támogatása és azok szabványok szerinti dokumentációja. A fejlesztés teljes életútjának megértése, támogatása az igény felmerülésétől egészen az élesítésig és a stabilizációig.

Ezekben a feladatokban számítunk Rád:

  • BI/BigData területen fejlesztői feladatok megvalósítása,
  • Fejlesztési feladatok megtervezése;
  • Dokumentációk készítése;
  • Kapcsolattartás a projekttagokkal és más fejlesztőkkel, tervezőkkel, elemzőkkel;
  • Együttműködés a beszállító fejlesztőivel;
  • Fejlesztések tesztelésének, élesítésének és a stabilizációs fázisának támogatása;
  • Tudásmegosztás támogatása.

Téged várunk a csapatunkba, ha:

  • Felsőfokú végzettséggel rendelkezel;
  • BigData technológiákban szerzett releváns fejlesztői tapasztalatod van;
  • Ismered a Hadoop (Hive, Impala, Spark, Kudu, …) nyílt forráskódú technológiákat;
  • Tapasztalattal rendelkezel az SQL és az ETL programozásban;
  • Gyakorlottan használod a Linux/SHELL script alkalmazásokat;
  • Python, Scala/Java jártassággal rendelkezel;
  • Jól ismered a verzió management eszközöket (pl: git, Subversion, SC...)
  • Angol és magyar nyelven szóban és írásban is magabiztosan kommunikálsz;
  • Megoldás központúsággal, rendszerszemlélettel rendelkezel;
  • Csapatorientált, nyitott személyiséged van.

Előnyt jelent a BI riporting és vizualizációs technológiák használatában szerzett gyakorlat, az új technológiák önálló felkutatásának és megismerésének képessége és a telekommunikációs iparágban szerzett szoftverfejlesztői tapasztalat.

Fedezd fel a Telenor nyújtotta lehetőségeket!

#FlexibleWorking: A rugalmas munkavégzést biztosítva, hétfőn és pénteken home officeból dolgozunk tovább a legjobb Telenoros élményekért. A többi napra pedig ott a Telenor Garden Office :) Itt kapjuk nyáron az inspirációt és töltjük fel magunkat energiával.
#Health: Kollektív élet- és egészségbiztosítást, illetve további jóléti kedvezményeket biztosítunk kollégáink számára. Irodai edzőtermünk és szaunáink nagyon várják, hogy végre újra használhassuk őket! :)
#LifelongLearning: A tanulásra és a személyes fejlődésre nagy hangsúlyt helyezünk; éves Learning Day rendezvényünket a kollégák fejlesztésére és inspirálására hoztuk létre. A 40 órás kihívásunkban arra ösztönözzük kollégáinkat, hogy évente legalább ennyi időt fordítsanak új készségek elsajátítására.
#TelenorHouse: Törökbálinti központunk az ország egyik legkorszerűbb irodaháza, amely panoráma terasszal, külső sportpályával és alternatív kerti irodával is rendelkezik.

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Adatbázisszakértő
  • Mérnök
  • Speciális mérnöki területek

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül mindegyik:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)
  • Magyar (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Törökbálint

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Törökbálint