Mi - itt a Telenornál – elhivatottan végezzük munkánkat, úgy, hogy közben egy energikus, lelkes csapat tagjai vagyunk, ahol a jó hangulat segíti feladataink elvégzését. Kompromisszumok nélküli mobilozást, a szabadság élményét nyújtani ügyfeleinknek – az, amiért a Telenor munkatársaiként minden nap dolgozunk. Csatlakozz hozzánk és segíts megmutatni ügyfeleinknek, hogyan valósíthatják meg álmaikat a szolgáltatásainkkal!

Big Data szoftverfejlesztő mérnök (data engineer)

pozíciónkra.

    Az új munkatárs a BI (üzleti intelligencia) fejlesztési csoport tagjaként a cég analitikai architektúráját érintő projektekben fejlesztőként vesz részt. Fejlesztési feladatain túl támogatja a fejlesztési specifikációk elkészítését, a kialakított szabványok szerint dokumentálja munkáját és érti, valamint támogatja a fejlesztés teljes életútját az igény felmerülésétől egészen az élesítésig és stabilizációig.

Big Data szoftverfejlesztőként a feladataid közé fog tartozni:

  • BI/BigData területen fejlesztői feladatok megvalósítása
  • fejlesztési feladatok megtervezése
  • dokumentációk készítése
  • kapcsolattartás a projekttagokkal és más fejlesztőkkel, tervezőkkel, elemzőkkel
  • együttműködés a beszállító fejlesztőivel a megadott folyamatok mentén
  • fejlesztések tesztelésének, élesítésének és stabilizációs fázisának támogatása
  • tudásmegosztás támogatása

Jelentkezz hozzánk, ha ezekből minél több igaz Rád:

  • felsőfokú végzettség
  • BigData technológiákban szerzett releváns fejlesztői tapasztalat
  • Hadoop (Hive, Impala, Spark, Kudu…) nyílt forráskódú technológiák ismerete
  • Python, Scala/Java jártasság
  • ETL programozási tapasztalat és SQL jártasság
  • BI technológiák ismerete és alkalmazásukban szerzett tapasztalat
  • Linux/SHELL script használatában szerzett gyakorlat
  • Verzió management eszközök ismerete (pl.: git, Subversion, SC...)
  • angol és magyar nyelven mind szóban, mind írásban erős kommunikációs képesség
  • megoldás központúság, rendszerszemlélet
  • csapatorientált, nyitott személyiség

Előnyt jelent:

  • BI riporting és vizualizációs technológiák használatában szerzett gyakorlat
  • Teradata eszközök ismerete
  • tudásmegosztással kapcsolatos tapasztalatok
  • új technológiák önálló felkutatásának és megismerésének képessége
  • részvétel nagy és/vagy nemzetközi projektekben
  • telekommunikációs iparágban szerzett szoftverfejlesztői gyakorlat

Miért válassz minket?

    Mert nálunk valódi ráhatásod lehet egy multinacionális vállalat eredményességére, ráadásul egy olyan iparágban, ahol egymást érik a mobiltechnológiai és digitális újítások. Mindez az egyéni fejlődés és inspiráció kimeríthetetlen tárháza! A fix, bejelentett fizetésen és a teljesítményarányos bónuszon túl évi 700 ezer forint értékű juttatás-csomagot kapsz. Az természetes, hogy céges laptopot, céges mobilt kapsz korlátlan nettel. Székházunk Magyarországon az egyik legmodernebb környezettel vár Téged.

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül mindegyik:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
  • Magyar - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Törökbálint, 2045 Pannon út 1.

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.