A brit központú Tesco Írországtól Thaiföldig 10 országban van jelen. A Tesco 1995 óta működik Magyarországon. Székhelye és a központi iroda Budaörsön található. Magyarországon több mint 200 boltot üzemeltet, amellyel az ország legnagyobb kiskereskedelmi láncát építette ki. Budaörsi központi irodánkban több mint 800 munkatársunk dolgozik, 2015 júniusától One Europe néven a lengyel, cseh és szlovák kollégáinkkal szoros együttműködésben dolgozunk azért, hogy vásárlóink számára a legjobbat nyújthassuk.

Big Data Specialist

Mitől nem mindennapi ez az álláslehetőség?

    A Tesco egy közép-európai adatbázis fejlesztési projektjébe keresünk Téged, ahol a jelenlegi SQL adatbázisról Hadoop-ra történő átállásban vehetsz részt szakértőként A bevezetést követően a csapat részeként további fejlesztési folyamatoknak is részese leszel Amennyiben elhivatott SQL fejlesztő vagy Python programozó vagy, akit motiválnak a komplex projektek akár 1-2 év tapasztalattal is bátran jelentkezz hozzánk

Munkaköri feladatok:

  • Komplex VBA, web és Hadoop alapú alkalmazások tervezése, fejlesztése, dokumentálása és támogatása az ellátási láncon dolgozó kollégák számára
  • Szoros együttműködés a régióba tartozó országok szakértőivel (Csehország, Magyarország, Lengyelország, Szlovákia, Anglia)
  • SQL szerverek üzemeltetése és menedzselése, annak biztosítása, hogy az adatbázisok minden szükséges információ tartalmazzanak, az elemzők számára elérhetők legyenek
  • Korszerű technológiák (Hadoop), programnyelvek bevezetésében aktív részvétel, új Python és web alapú applikációk fejlesztése
  • IT issue-k továbbítása a helpdesk felé, a probléma megoldásának nyomonkövetése
  • Projektek támogatása technikai oldalról
  • A beérkező igények nyomonkövetése, egyeztetés egyéb területek szakértőivel
  • Igények határidőre történő megvalósításának biztosítása

Miért fogja szeretni ezt a munkát?

  • Támogatjuk a RUGALMASSÁGOT, mert úgy gondoljuk, hogy:
  • az eredmények számítanak, nem az irodában töltött órák mennyisége
  • a munka és a magánélet egyensúlya megvalósítható
  • értékelni fogod azt a szabadságot, hogy eldöntheted, hol és mikor dolgozol
  • A csapatszellem is építhető távolról
  • A home office és a rugalmasság az egyik legfontosabb juttatásunk
  • A KARRIERÉPÍTÉS nem csupán egy klisé - 4 piacon működünk, mint egységes közép-európai vállalkozás, így számos lehetőség van az előrelépésre és a fejlődésre
  • NAGYSZERŰ CSAPAT vagyunk, és itt nem ragaszkodunk a formalitásokhoz
  • 10% kedvezményt kapsz minden Tesco vásárlásból
  • Különböző Cafeteria elemekből választhatsz

Mit várunk Öntől?

  • MS SQL adatbáziskezelésben szerzett tapasztalat (komplex lekérdezések tervezése, menedzselése és fejlesztése) vagy
  • Python és egyéb web alapú programnyelvek ismerete és használata (Hadoop ismeret előny)
  • Kommunikáció szintű angol nyelvtudás
  • Minimum középfokú végzettség, diploma előny
  • MS Office alkalmazások használatában szerzett tapasztalat (Excel, Access, VBS, VBA)
  • Tudjon hatalmas adathalmazokkal dolgozni
  • Adatbáziskezelésben szerzett tapasztalat
  • Jó együttműködési készség
  • Önálló munkavégzés és priorizálási készség

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Adatbázisszakértő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.