Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Szeretne a világ egyik vezető energiavállalatánál dolgozni? Ügyfélközpontú stratégiánk része, hogy lakossági ügyfeleinknek olyan innovatív szolgáltatásokat fejlesszünk, melyek a leginkább találkoznak igényeikkel és differenciálnak minket az energiapiacon. Analitikus CRM csapatunk feladata, hogy ezeket az új termékeket minél hatékonyabban tudjuk eljuttatni ügyfeleinkhez, miközben megismerjük igényeiket. Ezzel olyan kompetenciát építünk, mely hozzájárul a vállalat hosszú távú sikereihez. Az E.ON Hungária Zrt.Ügyféligény és Viselkedéselemzési Osztálya keres új munkatársat budapesti munkavégzéssel:

BI Solution Expert / BI szakértő

Feladatok:

  • Kampánymenedzsmenthez kapcsolódó adatbázisok, technológiai környezet megtervezése
  • Technológia fejlesztésekre javaslattétel, fejlesztések koordinálása
  • Kampánymenedzsment és analitikai folyamatok automatizálása
  • Üzleti intelligencia (BI) környezet megtervezése, kialakítása és fejlesztése
  • Szegmentációk és analitikai megoldásokra javaslattétel és implementálás,
  • Adatbázis, big data és jövőbeli technológiák vizsgálata
  • Vállalati CRM technológiák ismerete, fejlesztésének kidolgozása
  • Analitikai és CRM projektekben való részvétel
  • Hatékony ügyfél és célcsoport elemzési környezet kialakítása
  • Kampányriportok és dashboardok fejlesztése
  • Vezetői összefoglalók készítése
  • CRM, BI projektekben részvétel és ezek vezetése
  • Együttműködés a Marketing, Értékesítés, Ügyfélszolgálat, IT területeivel valamint fejlesztő partnerekkel, beszállítókkal

Elvárások:

  • Egyetemi, főiskolai végzettség
  • Legalább 5 év szakma specifikus tapasztalat CRM/BI fejlesztési területen
  • Analitikai megoldások és adattárolási megoldások ismerete
  • CRM/BI folyamatok és rendszerek ismerete
  • B2 - kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs, kapcsolatépítő képesség
  • Üzleti problémákra kíváncsi személyiség
  • Érték és eredmény által vezérelt személyiség

Amit kínálunk:

  • Komplex feladatok megoldásában elkötelezett csapat
  • Részvétel technológiaépítési folyamatokban
  • Csapaton belül változások során előrelépés
  • Szakmai fejlődés, mentori támogatás
  • MS Sql, Power BI, SPSS Modeller tréningek
  • Konferencián való részvétel, nemzetközi kitekintés
  • Más üzleti területek megismerése

Információ

Munkavégzés helye: Budapest

www.eon-career.com

Your energy shapes
the future

Csatlakozzon hozzánk, hogy Ön is része lehessen sikereinknek!

A pozíció betöltésére megváltozott munkaképességu pályázók jelentkezését is várjuk.

Az E.ON Hungária Zrt. Magyarország egyik vezető energiaszolgáltatója, s évek óta a tíz legnagyobb árbevételű hazai cég egyikeként tartják számon. Az E.ON Hungária Zrt. áramszolgáltató társaságai a Dunántúlon és a Tiszántúlon szolgáltatnak villamos energiát, gázszolgáltatói a Dunántúlon működnek. Az E.ON Hungária Zrt. a továbbiakban társaságai tevékenységének további összehangolását, a minőségi szolgáltatás feltételeinek megteremtését tekinti fő feladatának.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: BI Solution Expert / BI szakértő
  • Rövid pozíció név: Projektmenedzser
  • Hirdető cég: E.ON Hungária Zrt.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: Kampánymenedzsmenthez kapcsolódó adatbázisok, technológiai környezet megtervezése Technológia fejlesztésekre javaslattétel, fejlesztések koordinálása Kampánymenedzsment és analitikai folyamatok automatizálása Üzleti intelligencia (BI) környezet megtervezése, kialakítása és fejlesztése Szegmentációk és analitikai megoldásokra javaslattétel és implementálás, Adatbázis, big data és jövőbeli technológiák vizsgálata Vállalati CRM technológiák ismerete, fejlesztésének kidolgozása Analitikai és CRM projektekben való részvétel Hatékony ügyfél és célcsoport elemzési környezet kialakítása Kampányriportok és dashboardok fejlesztése Vezetői összefoglalók készítése CRM, BI projektekben részvétel és ezek vezetése Együttműködés a Marketing, Értékesítés, Ügyfélszolgálat, IT területeivel valamint fejlesztő partnerekkel, beszállítókkal
  • Elvárások: Egyetemi, főiskolai végzettség Legalább 5 év szakma specifikus tapasztalat CRM/BI fejlesztési területen Analitikai megoldások és adattárolási megoldások ismerete CRM/BI folyamatok és rendszerek ismerete B2 - kommunikációs szintű angol nyelvtudás Kiváló kommunikációs, kapcsolatépítő képesség Üzleti problémákra kíváncsi személyiség Érték és eredmény által vezérelt személyiség
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő, Megváltozott munkaképességű
  • Szükséges tapasztalat: 5-10 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-02-20
Állás, munka még: E.ON Hungária Zrt. >