BI reportating analyst gyakornok

Bruttó 1 973 Ft/óra

MADS - Márton Áron Iskolaszövetkezet

1123 Budapest, Nagyenyed utca 8.

Elvárt technológiák
BI SAP ORACLE
Módszertanok és szoftverek
Power bi Excel

Az Eaton egy energiamenedzsmenttel foglalkozó vállalat, amely közel 100 ezer főt foglalkoztat világszerte, és majd 20 milliárd US dolláros éves bevétellel rendelkezik. A céget 1911-ben alapították, azzal a fő célkitűzéssel, hogy minél több energiát mentsenek meg a világ számára. A vállalat az évek során folyamatosan nőtt, összeolvadások és egyéb felvásárlások során 102 ezer főre duzzadt a munkavállalók száma.
Etika, értékteremtés, innovatív gondolkodás és a változások menedzselése jellemzi a céget. Gyakornokként folyamatos szakmai támogatás mellett, minőségi folyamatokkal ismerkedhetsz meg és értékadó tevékenység jellemezi majd mindennapjaidat. Várjuk jelentkezésed, ha a karriered építését egy piacvezető vállalatnál kezdenéd/folytatnád, és fontos számodra a céged fejlődése és a kollégáid.

Főbb feladatok, munkák:

  • Power BI és adatelemzésben szerzett ismeretek felhasználása: adatmodellek létrehozása, adatminőség biztosítása, adatok kikeresése különböző adatforrásokból, Pareto-elemzés, irányítópultok és ad hoc jelentések - amelyek megválaszolják a legfontosabb üzleti kérdéseket és segítenek mindenkinek a legokosabb döntések meghozatalában
  • Megfelelő mérőszámok és intézkedések tervezése a sikerről,  analitikai megoldások ügyfél-felhasználói elfogadásról és a vevői elégedettségről
  • Részletes eljárások és munkautasítások létrehozása az adatfolyam rendszeres frissítéséhez és a jelentési dokumentáció rendszeres frissítéséhez
  • Erős kapcsolatok és nyilt kommunikáció kiépítése a támogatott műveletek kulcsfontosságú tagjaival
  • End-users támogatása a szoftverképzés során
MUNKAIDŐ:
Heti miminum 20-25 óra vállalása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Erős angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt (C1)
  • Erős Excel tudás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • SAP ismeret
  • Oracle ismeret
  • Problémamegoldó készség

Amit kínálunk:

  • Van home office lehetőség
  • megfelelő bérezés

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • IT tanácsadó, Elemző, Auditor

A jelentkezem gombra kattintás után csatold, a neved, telefonszámod és e-mail címed és/vagy önéletrajtod!