Tapasztalattal rendelkező

BI fejlesztőt

keresünk adattárház alapú reporting rendszerek fejlesztéséhez.

Az Aloha Informatika az elmúlt húsz évben stratégiai partnerséget alakított ki a legnagyobb informatikai gyártókkal. Nagy hangsúlyt fektettünk arra, hogy tökéletesen megismerjük a termékeiket, elnyerjük a legmagasabb gyártói akkreditációkat, hogy ezáltal ügyfeleinknek a legkiválóbb termékeket, szolgáltatásokat és megoldásokat szállíthassuk.

Az elmúlt években fejlesztési részlegünk egyedi szoftvermegoldásaink mellett üzleti intelligencia megoldásokat is nyújt Ügyfeleink számára. A területen belül rendszerintegrációval, adattárházak és adatpiacok kialakításával, valamint reporting rendszerek fejlesztésével támogatjuk a vállalati adatkonszolidációt és a vezetői döntéshozatalt.

Rád váró feladatok:

  •  Házon belüli egyeztetés partnereink riport igényéről, szoros együttműködésben a projekt irodával;
  • Jelentések, dashboardok és adatvizualizációk készítése a meglévő adattárház adatai alapján;
  • Logikai adatmodell kialakításában való részvétel;
  • Valamint opcionálisan részt vehetsz az adattárház bővítésében is, valamint az adattárház folyamatainak minőségbiztosításában.

Téged keresünk, ha:

  • Legalább 3 éves tapasztalatot szereztél üzleti intelligencia területen
  • 2-3 éves Power BI tapasztalattal rendelkezel
  • Magasszintű SQL ismeretekkel rendelkezel (preferáltan Transact-SQL)
  • Rendelkezel adatmodellezési tapasztalatokkal
  • Folyékonyan beszélsz angolul
  • Magabiztos Excel ismeretekkel bírsz
  • Adatközpontú elemzési és problémamegoldó gondolkodásmóddal rendelkezel.

Előny:

  • Qlik, Tableau, SAP Business Objects, Oracle BI vagy hasonló eszközök ismerete
  • Python vagy R programozási tapasztalatok
  • Google Analytics ismeretek
  • ETL/SQL folyamat tesztelési tapasztalat
  • Microsoft Azure ismeretek
  • Agilis módszertan ismerete
  • Microsoft Certified Professional vagy ekvivalens minősítés megléte BI területen

Amit nyújtunk

  • leginkább azért szeretünk itt dolgozni, mert nyitott és befogadó a közösség, fontos a véleményünk, lehetnek ötletink, és meg is valósíthatjuk azokat;
  • modern irodai környezetben dolgozunk, és hatalmas teraszunk van
  • versenyképes a jövedelem
  • home office lehetőség
  • angol nyelvtanfolyam
  • családbarát munkahely vagyunk
  • jó a kávé :)
  • mindez akkor vár Téged, újra biztonságos lesz munkába járni,  jelenleg home office -ban dolgozunk

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Adatbázisszakértő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, 1117 Alíz utca 1.