Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
A Fundamenta-Lakáskassza Zrt. Üzleti Intelligencia csapatába

BI FEJLESZTŐ

munkatársat keres.

Leendő munkatársunk feladatai:

  • ETL fejlesztés
  • SQL lekérdezések, tárolt eljárások készítése;
  • fejlesztői tesztek megtervezése és kivitelezése;
  • performancia javítások elvégzése;
  • részvétel az üzleti információs rendszerek továbbfejlesztési projektjeiben;
  • rendszerspecifikációk alapján fejlesztési feladatok elvégzése;
  • folyamatos kapcsolattartás az üzlettel és az IT rendszerszervezőkkel.

Ideális pályázónk:

  • magas szintű elméleti és gyakorlati adatbázis tervezési ismeretekkel, MS SQL nyelvtudással bír;
  • elméleti és gyakorlati adattárház tervezési ismeretekkel rendelkezik;
  • SSIS, MSSQL szerver, Visual Studio ismeretek
  • szakirányú, informatikai/műszaki végzettségű;
  • jó kommunikációs - és kapcsolatteremtő készségű, határozott fellépésű;
  • precíz, igényes munkavégzésű;
  • örömét leli a csapatmunkában;
  • informatikai újdonságokat nyomon követi, és folyamatos fejlődési igény, önképzés jellemzi.

Munkakör betöltése során előnyt jelent:

  • a következő konkrét rendszerek, vagy módszertanok valamelyikének ismerete:
  • SVN, Oracle, PL/SQL, Python, R, Microstrategy, DataVault, SAP Power Designer

Amit kínálunk:

  • szakmai fejlődés lehetősége, színes feladatok;
  • jól megközelíthető munkahely a belváros szívében;
  • önszerveződő programok egy jó hangulatú csapatban;
  • stabil vállalati háttér.

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Adatbázisszakértő
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, V. kerület

Ha szívesen dolgozna egy szakmailag jól felkészült csapatban, várjuk fényképes önéletrajzát (fizetési igénye megjelölésével) az alábbi "Jelentkezem" gombra kattintva.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
1 db szavazat
Állás, munka még: Fundamenta-Lakáskassza Zrt.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: BI Fejlesztő
  • Hirdető cég: Fundamenta-Lakáskassza Zrt.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: V. kerület
  • Feladatok: ETL fejlesztés SQL lekérdezések, tárolt eljárások készítése; fejlesztői tesztek megtervezése és kivitelezése; performancia javítások elvégzése; részvétel az üzleti információs rendszerek továbbfejlesztési projektjeiben; rendszerspecifikációk alapján fejlesztési feladatok elvégzése; folyamatos kapcsolattartás az üzlettel és az IT rendszerszervezőkkel.
  • Elvárások: magas szintű elméleti és gyakorlati adatbázis tervezési ismeretekkel, MS SQL nyelvtudással bír; elméleti és gyakorlati adattárház tervezési ismeretekkel rendelkezik; SSIS, MSSQL szerver, Visual Studio ismeretek szakirányú, informatikai/műszaki végzettségű; jó kommunikációs - és kapcsolatteremtő készségű, határozott fellépésű; precíz, igényes munkavégzésű; örömét leli a csapatmunkában; informatikai újdonságokat nyomon követi, és folyamatos fejlődési igény, önképzés jellemzi.
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017.05.18
  • értékelés: 5
  • értékelők száma: 1