Az Extreme Digital Magyarország egyik legnagyobb webáruháza több, mint 17 éve ad a vásárlóknak jó ajánlatokat ügyes döntésekhez. Igazi hibrid vállalatként a vásárlók online felületeken és országszerte már 17 szaküzletben is találkozhatnak velünk, így igyekszünk a lehető legszélesebb vásárlói réteget megszólítani.

Folyamatosan bővülő csapatunkba keresünk új kollégát

BI fejlesztő

pozícióba

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Riportigények feldolgozása
  • Riportok fejlesztése Tableau rendszerben
  • Adatfeldolgozás, adatbetöltés
  • Adatelemzések elkészítése
  • Adattárház töltésének felügyelete
  • Ad-hoc lekérdezések készítése közvetlenül az adattárházból

Téged keresünk akkor, ha rendelkezel…

  • Szakirányú felsőfokú végzettséggel
  • Legalább 2 éves Tableau fejlesztői tapasztalattal
  • Magasszintű SQL ismeretekkel
  • Linux operációsrendszer középszintű ismeretével
  • Középfokú angoltudással
  • Excel ismerettel

Mit kínálunk Neked?

  • Versenyképes jövedelmet
  • Szabadon választható cafeteria csomagot
  • Kávét minden mennyiségben
  • Belső képzéseket, tréningeket
  • Családias, barátságos légkört, igazi jófej társaságot, akik közé jó bejárni minden nap

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, 1033 Szentendrei út 89-95.

Ha tetszik, amit eddig olvastál akkor arra kérünk, küldd át a fényképes önéletrajzod és bérigényed a "Jelentkezem" gombra kattintva, hogy felvehessük veled a kapcsolatot.