Beüzemelő mérnök

Schindler Európában a legnagyobb, a világon pedig a második legnagyobb felvonógyártó és forgalmazó cég, ugyanakkor a világ első számú mozgólépcső és mozgójárda szállítója is egyben. A Schindler csoport közel 1000 irodával rendelkezik világszerte és több mint 60.000 kollégát foglalkoztat.

Főbb feladatok, munkák:

A Termék Biztonság és Minőség (QPS) keretében működő vizsgáló mérnök célja, biztosítani az újként felszerelt felvonóknak a Schindler Szerelési előírásoknak és Átvételi vizsgálati szabványnak (SAIS) megfelelő felszereltségét és minőségét.
  • Felvonók beüzemelése és beszabályozása
  • Felszerelt felvonók súlypróbája, beszabályozása, beüzemelése
  • SAIS vizsgálatra felkészítés
  • Vészjelzés, tűzjelzés beüzemelés
  • Hiányosságok visszaellenőrzése
  • pusfelvonók végátvétel előtti vizsgálata és SAIS vizsgálata
  • A berendezés elrendezési tervének ellenőrzése a típusfelvonó kritériumainak való megfelelőség tekintetében.
  • A felszerelt és beüzemelt berendezés ellenőrző vizsgálata a vonatkozó SAIS előírások és egyéb minőségi szempontok alapján.
  • A felvonó megfelelőségi nyilatkozatának kiállítása
  • A tanúsítás előtti vizsgálat során kiállított jegyzőkönyvben szereplő hiányosságok teljeskörű pótlásának, v. a pótlásra vonatkozó bizonylatok ellenőrzése,
  • A teljeskörű hiánypótlásra vonatkozó dokumentumok elkészítése v. beérkezése után átadása további ügyintézésre az illetékesek felé.

A Munkakör ellátásához szükséges:

  • Mérnöki diploma (befejezett tanulmányok villamosmérnök/gépészmérnök szakon)
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Tanulási-és utazási hajlandóság
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

A pályázatok elbírálásánál előnyt jelent:

  • Felvonó ellenőri képesítés (akár folyamatban lévő tanulmányok)
  • Releváns szakmai tapasztalat

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Villamosmérnök
  • Speciális mérnöki területek

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Mobiltelefon, Cafeteria, Szakmai tréningek, Nyelvtanulás támogatása

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Győr-Moson-Sopron megye, Somogy megye, Vas megye, Veszprém megye, Zala megye

Jelentkezéséhez kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát.