FIBAU Kft.
Munkatársat keresünk

Betonelem gyártó

pozícióba.
Cégünk több, mint 25 éve dolgozik Nürnberg közelében lévő betonelem gyárban, ahová létszámbővítés miatt keresünk munkatársat.

Főbb feladatok, munkák:

Betonozás, betonelem gyártás, anyagmozgatás

Az álláshoz tartozó elvárások:

3-5 év szakmai gyakorlat betonelemek gyártásában

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • targoncavezetői és darukezelői végzettség és tapasztalat
  • németországi munkatapasztalat
  • jó állóképesség
  • alapfokú német nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • Folyamatos, bejelentett (jogtiszta) munkaviszony, hosszútávú munkalehetőség
  • Teljes munkaidőben történő foglalkoztatás
  • Teljesítmény alapú elszámolás, kiemelkedő kereseti lehetőség
  • Szállás biztosítása
  • Közlekedés biztosítása a szállás és a munkahely között

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Németország

Kérjük, hogy a jelentkezem gombra kattintás után küldje meg számunkra fényképes önéletrajzát.
Felhívjuk figyelmét, hogy a megküldött dokumentumok az előzetes kiválasztásokat követően az erre vonatkozó adatvédelmi törvények szerint törlésre kerülnek rendszerünkből.