MEDIWORLD DIAGNOSZTIKAI Kft.

Mediworld Diagnosztikai Kft.  Fejér Megyei Szent György Egyetemi és Oktató Kórház telephelyén CT-MR központunkba főállású

betegfektető

kollégát keresünk.

Főbb feladatok:

  • precíz pontos betegazonosítás,
  • fekvő betegek mozgatása, járó betegek segítése.
  • alkalmanként osztályokra visszaszállítás.
  • kollégák segítése napi rutinszerű ellátásban

Bérezés: havi nettó 200.000 Ft

Elvárások:

  • érettségi
  • erkölcsi bizonyítvány
  • kulturált megjelenés
  • megbízható, pontos, precíz munkavégzés

Amit kínálunk:

  • állandó bejelentett munka, fizetett szabadság,
  • béren kívüli juttatás -Budapest bérlet
  • rugalmas munkaidő
  • kulturált, színvonalas munkakörülmények
  • munkaruházat
  • kiváló összetartó csapat

Előnyt jelent az egészségügyben szerzett tapasztalat.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka
  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Nővér, Szakápoló
  • Szakmunka
  • Ápoló, Egészségügyi szakmunka

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár

Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

A Társaságunknál álláspályázatra jelentkező személyek adatainak kezeléséről szóló adatkezelési tájékoztató elérhető weboldalunkon (Adatvédelem menüpont – Adatkezelési tájékoztató álláspályázatot benyújtó személyek részére) A pályázati anyag elküldésével hozzájárul a pályázati anyagnak (és az abban foglalt személyes adatainak) a Társaságunk adatkezelési tájékoztatójában foglaltaknak megfelelő kezeléséhez.