Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Betanított / szakmunkás

Hirdetés szövege:

    Kivételes lehetőség! Hosszútávú munka lehetőség!

    Munkatársakat keresünk Felső-Ausztriába betanított- ill. szakmunkára olyan nagymúltú cégekhez, mint a KTM motorgyár (Mattighofen), illetve a Bernecker und Rainer számítástechnikai vállalat (Eggelsberg).

    Szállás lehetőséget tudunk biztosítani.

    Amit kínálnak:
    Kiemelkedő bérezés (min. 1600 euró nettó)
    ausztriai bejelentett munkahely
    hosszútávú, stabil munkalehetőség
    kiszámítható (8 órás) munkarend
    választható műszakbeosztás (2-3 műszak)

    Amit kérnek:
    Stabil, kommunikációképes német nyelvtudás
    saját gépkocsi
    rugalmasság, precizitás, megbízhatóság, terhelhetöség
    ha van, akkor szakmai végzettséget igazoló dokumentum (pl.: autószerelő, autóvillamossági műszerész, CNC gépkezelő, karosszéria lakatos)

    munkavégzés helye: Felső-Ausztria

    Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Német - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Ausztria

Havi nettó fizetési keret:

1 600 EUR

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Betanított / szakmunkás
  • Hirdető cég: V.A.V. Trade Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Külföld
  • Város:
  • Feladatok: Kivételes lehetőség! Hosszútávú munka lehetőség! Munkatársakat keresünk Felső-Ausztriába betanított- ill. szakmunkára olyan nagymúltú cégekhez, mint a KTM motorgyár (Mattighofen), illetve a Bernecker und Rainer számítástechnikai vállalat (Eggelsberg). Szállás lehetőséget tudunk biztosítani. Amit kínálnak: Kiemelkedő bérezés (min. 1600 euró nettó) ausztriai bejelentett munkahely hosszútávú, stabil munkalehetőség kiszámítható (8 órás) munkarend választható műszakbeosztás (2-3 műszak) Amit kérnek: Stabil, kommunikációképes német nyelvtudás saját gépkocsi rugalmasság, precizitás, megbízhatóság, terhelhetöség ha van, akkor szakmai végzettséget igazoló dokumentum (pl.: autószerelő, autóvillamossági műszerész, CNC gépkezelő, karosszéria lakatos) munkavégzés helye: Felső-Ausztria Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.
  • Elvárt végzettség: Szakiskola / szakmunkás képző
  • Elvárt nyelvismeret: Német
  • Fizetés: 1600 EUR
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2018-04-24
  • Lejárati dátum: 2018-05-01