Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Bankautomaták összeszerelésével foglalkozó partnercégünk szigetszentmiklósi telephelyére munkatársakat keres az alábbi pozícióba:

Betanított összeszerelő

Főbb feladatok, munkák:

  • Elektronikai berendezések összeszerelése,
  • Kész termékek tesztelése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • 8 általános iskolai végzettség,
  • Jó kézügyesség.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Operátor munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Azonnali munkába állás,
  • Hosszú távú munkalehetőség - határozatlan idejű munkaszerződés
  • Ingyenesen igénybe vehető céges buszok az alábbi településekről: Budapest (Csepel, Pesterzsébet, Nagytétény), Taksony, Ráckeve, Dunaharaszti, Cegléd, Monor, Vecsés, Albertirsa, Dömsöd, Solt, Ráckeve, Szigethalom, Tököl, Dabas, Tápiószőlős, Tápiógyörgye, Tápióbicske, Majosháza, Tass, Szigetbecse, Szigetújfalu, Dunavarsány, Bugyi, Áporka, Pilis, Délegyháza, Kunszentmiklós,Halásztelek, Szalkszentmárton, Kiskunlacháza, Cegléd, Monorierdő
  • Alapbéren felüli juttatások: műszakpótlékok, cafeteria, bónuszok.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka

Munkavégzés helye:

Szigetszentmiklós

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
1 db szavazat
Állás, munka még: Trenkwalder Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Betanított összeszerelő
  • Rövid pozíció név: Betanított összeszerelő
  • Hirdető cég: Trenkwalder Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Pest megye
  • Város: Szigetszentmiklós
  • Feladatok: Elektronikai berendezések összeszerelése, Kész termékek tesztelése.
  • Elvárások: 8 általános iskolai végzettség, Jó kézügyesség.
  • Elvárt végzettség: Általános iskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017.01.09
  • értékelés: 5
  • értékelők száma: 1