Prohumán 2004 Kft.

Miskolci partnerünk 4-es (régi 3-as) csarnokába keresünk

Betanított összeszerelő

munkatársakat! Ha számodra nem ismeretlen a gyári környezet és ebben a kiszámíthatatlan időszakban valami biztosat keresel jelentkezz! Interjúzz nálunk és akár 1 nap alatt végzünk a papírmunkával, hogy te minél hamarabb tudj kezdeni!

Főbb feladatok, munkák:

  • E-bikeok és autóipari alkatrészek szerelési folyamatainak elvégzése műveleti utasítás szerint
  • Előkészített alapanyagok megfelelő helyen történő tárolása
  • Munkaterület tisztán tartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • 4 műszakos munkarend vállalása
  • Monotónia tűrés
  • Precíz pontos munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Fix alapbér: br. 191.650 Ft.
  • Cafetéria, dolgozói kedvezmények
  • Ingyenes céges buszjáratok, tömegközelekedés 100%-os támogatása
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Előrelépési lehetőségek
  • Tiszta modern munkakörnyezet
  • Megemelt jelenléti bónusz

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Operátor

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Magyar (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

3500 Miskolc

Mi sem tudjuk hogyan alakul a következő időszak, de MOST még biztosan tudunk segíteni, hogy mihamarabb munkába állj! Gyere be az irodánkba hétköznap 9:00 órára és interjúzz nálunk a mihamarabbi munkába állás érdekében! (3526 Miskolc, Arany János tér 1. Prohuman 2004 Kft) Vagy küldd el jelentkezésed!