POOLMOOD Kft.

Betanított munkatárs

Főbb feladatok, munkák:

A polimedence csapata betanított dolgozó munkakörbe keres kollégát, átlag feletti bérezéssel.
Munka típusa: medencék munkalap alapján történő gyári összeszerelése - könnyű fizikai munka, (nem szezonális, folyamatos!)
Bérezés:
Kezdő bér: 220-250 000 Ft nettó + teljesítmény bér
Első hónap után: 250-300 000 Ft nettó + teljesítmény bér
Három hónap után: 280-350 000 Ft + teljesítmény bér
Munkavégzés helye:
Nagytarcsán lévő telephelyünkön
Bejárás:
15Ft/km támogatás
Munkaidő: Hétfő - Péntek, egy műszakban 07:00 - 16:00- ig
Túlóra: szezonban szombatonként szabadon választható 1.5x munkabérrel

Az álláshoz tartozó elvárások:

Tapasztalat nélküli jelentkezőket várunk is, gyors betanulást igérünk, már 1 hónap után azonnali béremeléssel.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér

Munkavégzés helye:

2142 Nagytarcsa

Erre az állásra önéletrajz csatolása nélkül jelentkezhet!