Betanított munkatárs / Operátor (Jármű alkatrész terület)

Érdekel a járműipar? Szeretnél egy európai piacvezető vállalat része lenni? Csatlakozz hozzánk!!!
A Versus-Omega magyarországi leányvállalata, a Qubus Kft. Szigetszentmiklóson működő szerelőüzemébe férfiakból álló csapatba kollégákat keres.

Főbb feladatok, munkák:

Jelöltjeink feladata:
- haszongépjármű alkatrész összeszerelés (pótkocsik tetőszerkezetének összeszerelése)
- könnyű fizikai munka, korszerű munkaeszközökkel, kulturált munkakörülményekkel
- alkalmanként 20-25 kg-os ponyvák megemelése

Munkavégzés helye:
- Szigetszentmiklós

Az álláshoz tartozó elvárások:

Elvárások:
- pontosság, precizitás, megbízhatóság, kitartás, terhelhetőség
- legalább 8 osztályos általános iskolai végzettség, pályakezdők jelentkezését is várjuk
- tiszta erkölcsi bizonyítvány

- jó fizikum szükséges

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Előnyt jelent:
- hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
- autóiparban szerzett tapasztalat
- emelőgép jogosítvány

Amit kínálunk:

- egy műszakos munkarend, napi 8 órás munkavégzés (7:30-16:00, 10 perc reggeli, 30 perc ebédszünettel, 10 perc délutáni kávészünettel)
- versenyképes jövedelem
- stabil, tőkeerős háttér
- vidám, fiatalos csapat, családias munkakörnyezet, emberséges vezetőség
- kényelmes munkavégzés, kulturált munkakörülmények

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

2310 Szigetszentmiklós, Bánki Donát utca 9.

A "JELENTKEZEM" gombra kattintás után, kérjük küldje el magyar nyelvű Önéletrajzát, fizetési igény megjelölésével.