Nemzetközi partnerünkhöz keressünk pályakezdő és tapasztalt kollégákat Betanított munkatárs pozícióba.

Betanított munkatárs

Feladatok:

  • Automata és félautomata gépek mellett történő munkavégzés
  • Minőségellenőrzési feladatok ellátása
  • Gyártáshoz kapcsolódó dokumentálás

Elvárások:

  • Monotónia tűrés
  • Hatékony, gyors, percíz munkavégzés
  • Tanulékonyság, szorgalom

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés + Cafeteria (már az első hónaptól)
  • Hűségbónusz
  • Előrelépési lehetőség (gépbeállító, folyamatspecialista)
  • Ingyenes céges buszjárat az alábbi helyszínekről: Adony, Albertirsa, Alsónémedi, Apaj, Áporka, Apostag, Baracs, Bag, Besnyő, Budapest, Bugyi, Cegléd, Ceglédbercel, Csemő, Dabas, Dánszentmiklós, Délegyháza, Diósd, Dorog, Dömsöd, Dunaegyháza, Dunaföldvár, Dunaharaszti, Dunaújváros, Dunavarsány, Dunavecse, Ercsi, Esztergom, Farmos, Fülöpszállás, Galgamácsa, Gomba, Gyál, Gyömrő, Halásztelek, Harta, Hatvan, Hernád, Hord, Inárcs, Iváncsa, Jászkarajenő, Kakucs, Káva, Kisapostag, Kiskunlacháza, Köröstetétlen, Kunadacs, Kunbábony, Kunbaracs, Kunpeszér, Kunszentmiklós, Lábatlan, Ladánybene, Majosháza, Makád, Mezőfalva, Mikebuda, Monor, Monorierdő, Nagykarácsony, Nagykőrős, Nagyvenyim, Nyáregyháza, Nyársapát, Nyergesújfalu, Pánd, Pilis, Piliscsév, Pusztaszabolcs, Pusztavacs, Ráckeve, Sárisáp, Solt, Szabadszállás, Szalkaszentmárton, Százhalombatta, Szentlőrinckáta, Szentmártonkáta, Szigetbecse, Szigetcsép, Szigethalom, Szentmártonkáta, Szigetbecse, Szigetcsép, Szigethalom, Szigetszentmárton, Szigetszentmiklós, Szigetújfalu, Taksony, Tápióság, Tápiószecső, Tápiószele, Tass, Tiszavárkony, Tököl, Törtel, Újhartyán, Üllő, Vecsés, Zsámbék

Előny:

  • Gyártásban szerzett tapasztalat

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka
  • Egyéb fizikai munka
  • Gyártás, Termelés
  • Minőségellenőrzés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Dunavarsány

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését jelentkezni a Jelentkezem gombon keresztül vagy 36 30 195 4487-es telefonszámon lehet.