Humán Centrum Kft

Betanított munkatárs

Autóipari termékeket és kéziszerszámokat gyártó partnercégünk ingyenes céges buszjáratokat biztosít a munkába járáshoz, a holmiját saját, zárható szekrényébe teheti. Szünetekben felfrissülhet a tiszta és barátságos közös helyiségekben. Hetente fogadóóráinkon személyesen is lehetősége van kérdéseit feltenni. Legyen a munkatársunk! Amit kínálunk Bejelentett munkaviszony hosszú távon Stabil jövedelem, órabér alapú fizetés Teljesítmény alapú bónusz Dolgozói kedvezmények városszerte Kiegészítő juttatások (pl. SZÉP kártya) Kiszámítható munkarend Ingyenes céges buszjáratok Igényes, modern, tiszta munkakörnyezet Fejlődési, tanulási lehetőség

Főbb feladatok, munkák

  • Alkatrészek / kéziszerszámok kézi összeszerelése
  • Gépkiszolgálás
  • Csomagolás

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Jó kézügyesség
  • Minimum 8 általános iskolai végzettség
  • Több műszak vállalása
  • Folyamatos munkarend
  • Kiváló látás
  • Ingyenes céges buszjáratok a következő településekről indulnak
  • Deresk, Lévárt, Harkács (Gömörfalva), Lőkös, Otrokocs, Zsór, Kisbeje, Oldalfalva, Sajógömör, Sajószárnya (Starna), Tornalja, Kerepec, Kövecsecs.
  • Ha nem találja lakhelyét kérdezzen rá, mert 100 településről visszük ingyenesen a dolgozókat a munkahelyre.

A „jelentkezés” gombra kattintva várjuk jelentkezését. Sikeres jelentkezést követően kap egy értesítőt a Humán Centrum Kft-től, melyben kérjük, kattintson a „Jelentkezés megerősítése” gombra. Ha nem találja az értesítőt érdemes a levélszemét vagy másodlagos mappákat is megnézni a levelezőben.