Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

A Budapesten működő Flap Competence Center nemzetközi színvonalú modern bútorszerelvények fejlesztésével, kivitelezésével és gyártásával foglalkozik. A Flap Competence Center 250 alkalmazottal közösen a Häfele és a Kesseböhmer német vállalati csoport szerves része. A modern bútorszerelvényeket a bútorgyártó iparban világszerte használják.

Növekedésünk következményeként, csapatunk erősítésére keresünk Budapest, 18. kerületi telephelyünkre

Betanított munkatársat

    azonnali munkakezdéssel

Feladatok:

  • Gyártósori operátori, betanított feladatok elvégzése
  • Termékek összeszerelése a minőségi elvárások szerint
  • Egyszerűbb gépek kezelése

Elvárások:

  • Minimum 8 általános iskolai végzetség, írás-olvasás és számolási készség
  • Jó kézügyesség
  • Precíz, gyors, pontos munkavégzés
  • Rugalmasság
  • Jó megfigyelőképesség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Gyártósoron szerzett tapasztalat

Amit nyújtunk:

  • Válaszható 2 vagy 3 műszakos munkarend
  • Cafetéria
  • Bónusz
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Modern, tiszta munkakörnyezet
  • Azonnali munkakezdési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka
  • Gépkezelő
  • Gyártás, Termelés
  • Operátor
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, 1184 Hengersor utca 30.

Jelentkezni a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával lehet!

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Betanított munkatárs
  • Rövid pozíció név: Betanított munkatárs
  • Hirdető cég: FLAP Competence Center Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: XVIII. kerület
  • Feladatok: Gyártósori operátori, betanított feladatok elvégzése Termékek összeszerelése a minőségi elvárások szerint Egyszerűbb gépek kezelése
  • Elvárások: Minimum 8 általános iskolai végzetség, írás-olvasás és számolási készség Jó kézügyesség Precíz, gyors, pontos munkavégzés Rugalmasság Jó megfigyelőképesség
  • Elvárt végzettség: Általános iskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2018-07-18
  • Lejárati dátum: 2018-08-08
Állás, munka még: FLAP Competence Center Kft.>