Verum Team Kft (VERUM TEAM KFT.)

Betanított munkás

Hirdetés szövege:

    Legyen tagja csapatunknak nyelvtudás nélkül is!

    „Vállalatunk több mint 20 éves múlttal és piaci tapasztalattal rendelkezik, több mint 250 munkavállalót foglalkoztat Németországban.”

    Határozatlan idejű szerződést, teljes körű német bejelentést biztosítunk. Gyors előre lépési lehetőséggel és teljeskörű térítésmentes ügyintézéssel segítjük kollégáinkat.

    Felmerülő kezdeti költségeit cégünk megelőlegezi!

    A kiutazását megszervezzük. Érkezéskor pedig kulturált szállás (nem munkásszálló) várja Önt.

    Egy - két ledolgozott hét után előleg igényelhető.

    Új kollégáinknak 200 € belépési bónusz.

    Munkakör: - Betanított munkás (húsipar)

    Küldje el nekünk fényképes önéletrajzát elérhetősége megjelölésével a „Jelentkezem” gombra kattintva és azonnal felvesszük Önnel a kapcsolatot:

    Kérdése lenne? – Keressen bátran!

    Az alábbi elérhetőségen állunk rendelkezésére:

    +36 30 736 09 61

Az álláshoz tartozó elvárások:

    8 általános iskolai végzettség.

    Bűntetlen előélet.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Németország