Kecskeméti autóipari beszállító partnerünk számára keresünk 3 műszakos munkarendbe

Betanított munkás

munkakörben dolgozni vágyó, megbízható munkatársakat.

Főbb feladatok, munkák:

  • Cold End szekventálás
  • Alkatrészek előkészítése, minőségének ellenőrzése
  • Hegesztő munkatársak munkájának támogatása
  • Szerelő tevékenység végrehajtása
  • Roboton való munkavégzés
  • Gépek, berendezések, eszközök állapotának ellenőrzése, megőrzése, napi szintű karbantartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • 8 általános iskola végzettség
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Megbízhatóság, felelősségteljes hozzáállás
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Erős fizikum, terhelhetőség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Gyártás/Termelésben szerzett tapasztalat
  • Hegesztésben szerzett tájékozottság
  • Hegesztő, karosszérialakatos, szerkezetlakatos végzettség megléte
  • Tűzvédelmi szakvizsga

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú, biztos munkalehetőség
  • Versenyképes alapbér
  • Egyéb juttatások /Bónuszok, cafeteria és műszakpótlékok/
  • Munkába járási támogatás
  • Előrelépési, fejlődési lehetőségek / tréningek, oktatások, tábbképzések/
  • Modern, korszerűsített munkakörnyezet
  • Fiatalos, lendületes csapat, családias munkakör

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka
  • Gyártás, Termelés
  • Operátor
  • Szakmunka
  • Hegesztő, Lángvágó

Munkavégzés helye:

6000 Kecskemét

Ha hirdetésünk felkeltette a figyelmét és szívesen dolgozna egy biztos, hosszú távú munkahelyet nyújtó cég megbecsült munkatársaként, akkor küldje el önéletrajzát a "JELENTKEZEM" gombra kattintva.

Új adatkezelési rendelkezések!

Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató, melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció, valamint a bankkártyás fizetéssel összefüggő adattovábbítás adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.