Grafton Recruitment

Betanított munkás (4-18-40325/PR)

Feladatok:

Ha el tudod magad képzelni egy menő gyárban, a jövő iparágában dolgozva, akkor várjuk jelentkezésed!
Elektromos autóipari partnerünk keresi új csapatát a gyártási területre, BETANÍTOTT MUNKÁS pozícióba.

Ezek lesznek a feladataid:
- Magasan automatizált gyártógépek kezelése, ellenőrzése;
- Érintőpanelek kezelése, ezen keresztül a gépek paramétereinek beállítása;
- Munkaterületed rendezetten tartása;
- Kisebb anyagmozgatási feladatok a gyártáson belül.

Elvárások:

Fontos, hogy:

- Tudd vállalni a folyamatos 12 órás munkarendet (cserébe egyik héten 5 nap pihenőd lesz, 2 dolgozós nap mellett)
- Ne álljon tőled messze a gyártási környezet! Nem gond, ha még nem dolgoztál hasonló pozícióban, amennyiben érezzük rajtad az elhatározottságot.

Természetesen előnynek számít, ha már van tapasztalatod ilyen területen! ;)

Amit a megbízónk kínál:

A korábban már felvételt nyert kollégák szerint megéri jelentkezni, mert:

- Átlagon felüli fizetést kínálnak és az idő előrehaladtával még jobban érezni fogod, hogy megbecsülik munkádat;
- Már próbaidő alatt is biztosítanak SZÉP kártyára nettó 28 000 forintot havi szinten;
- Tiszta és rendezett a környezet, modern gépparkkal;
- Még viszonylag az elején tudsz csatlakozni a cég életéhez, ami sok előnyt és lehetőséget rejthet.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka
  • Gépkezelő
  • Gyártás, Termelés
  • Operátor

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Tatabánya