NIVELCO zRt.
Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

Betanított munkás

A NIVELCO Rt. magyar tulajdonú, budapesti (újpesti) székhelyű, a világ 60 országában kereskedelmi kapcsolatot ápoló részvénytársaság, mely elsősorban saját fejlesztésű és gyártású szintmérőivel vívott ki elismerést és szerzett tekintélyes világpiaci részesedést.

Főbb feladatok, munkák:

  • a cég által fejlesztett készülékek rozsdamentes alkatrészeinek hegesztés utáni gépi csiszolása
  • a technológia során használt berendezések szakszerű kezelése
  • dokumentáció alapján történő munkavégzés
  • technológiai és munkahelyi fegyelem betartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • gépi, kézi fém megmunkálásban szerzett tapasztalat
  • pontosság, szorgalom, megbízhatóság, felelősségtudat
  • önálló munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  •  fém megmunkálási gyakorlat
  •  fémipari szakmai végzettség

Amit kínálunk:

  • stabil hosszú távú állás egy nemzetközileg sikeres cégnél
  • alkalmazotti munkaviszony
  • egy műszakos időrend
  • szociális juttatások
  • törzsgárda jutalom

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1043 Budapest, Dugonics utca 11.

A ,,Jelentkezem" gombra kattintás után küldje el magyar nyelvű önéletrajzát.