Csatlakozz hozzánk

Betanított munkás (német nyelvtudással)

pozícióba!

Hirdetés szövege:

    Németországi munkákhoz keresünk németül alapfokon beszélő kollégákat!

    Épületgépészeti cégünk olyan munkaerőt keres, aki dolgozott már a lent felsorolt területek egyikén és alapfokon beszél németül, azaz fel tudja venni a munkát a német építésvezetőtől és a mindennapi feladatokkal kapcsolatosan alapjaiban képes kommunikálni.

    Munkáink:

    • Csőszerelés: hűtés-fűtés rendszerek komplett kiépítése, beleértve a hőközpontokat is (vascsöves munkáink során láng és/vagy AWI hegesztés), szaniterezés, műanyag és öntött vas szennyvízcsövek, tűzivíz, esővíz, ivóvíz, HMV rendszerek kiépítése, préseléses eljárások, szerelvényezés.
    • Légtechnika szerelés: csövek, kanalak pozícióba helyezése, befúvó és elszívó mennyezeti elemek, tűzcsappantyúk, hangcsillapítók, ventilátorok stb. telepítése; légkezelő gépek összeszerelése.
    • Villanyszerelés: kapcsolószekrény kötés, szerelvényezés, kábelhúzás.

    Feladatok:

    • kapcsolattartás a német partnerrel az építkezéseken, munka felvétele
    • kollégák munkáinak segítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • német nyelv ismerete
    • műszaki beállítottság
    • megbízhatóság
    • elhivatottság
    • csapatszellem
    • rugalmasság a hazautazások tekintetében (4-6 hét munka, 1 hét szabadság)

Amit kínálunk:

    • versenyképes eurós fizetés
    • minden munkavállaló magyarországi bejelentése
    • szállás, szerszámok és munkaruha biztosítása
    • ki- és hazautazáshoz, munkába járáshoz céges autó biztosítása

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Német - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Németország