Betanított munkás

    Csepeli CNC-fémforgácsoló üzem 2 műszakos munkarendbe betanított munkást keres a következő elvárásokkal:

Feladatok:

  • 2 műszakos munkarendben NC vezérelt fűrészgép kezelése.
  • Gyártási munkalapok alapján a gyártáshoz szükséges alapanyagok darabolása, előkészítése.
  • Anyagmozgatás (rúdacélok, paletta, forgácsos gyűjtő kocsi, konténer) gázüzemű 3,5t-ás targoncával illetve kézi villás emelő kocsival (béka).
  • Alapanyag raktárkészlet kezelése.
  • Pontos precíz munkavégzés.
  • A rábízott eszközök kezelési, karbantartási utasításainak betartása.
  • Vonatkozó munka és tűzvédelmi szabályok betartása.

Elvárások:

  • Targonca kezelésében való jártasság, emelőgép kezelői jogosítvány.
  • Csapatmunkára való alkalmasság, törekvés.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem megállapodás szerint
  • Rugalmasság
  • Nyugodt munkakörnyezet
  • Előrelépési lehetőség támogatása

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka
  • Gépkezelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, XXI. kerület