BALATON BÚTOR Kft.

Betanított munkás

Feladatok:

    Veszprémi telephelyű bútorgyártással foglalkozó nagy múltú magyar vállalat keres BETANÍTOTT MUNKÁSOKAT a következő területekre:

    • asztalos,
    • kárpitos,
    • fényezés/felületkezelés,
    • rattanozás és egyéb bútoripari feladatok.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • jó kézügyesség,
    • tanulási hajlam és az új dolgok iránti fogékonyság,
    • munkájára igényes, megbízható személyiség,
    • precíz munkavégzés,
    • önállóan és csapatban is tud dolgozni,
    • előny a hasonló területeken szerzett tapasztalat,
    • pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Amit kínálunk:

    • versenyképes jövedelem,
    • béren kívüli juttatások,
    • munkába járás támogatása,
    • folyamatos szakmai fejlődés,
    • a betanulási időszak letelte után és a szakmai feltételek teljesítése esetén a betanított munka bérkategóriából magasabb szakmunkás bérezésbe való besorolás,
    • hosszú távú, családbarát, stabil munkalehetőség,
    • pályakezdők számára betanítási program,
    • kulturált környezet.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

8200 Veszprém, Házgyári út 5.

Egyéb juttatások:

cafeteria, nyelvtanulás támogatása