Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Betanított munka (Debrecen) (INTS/DK/002)

Debreceni gyártó partnerünk részére keresünk munkatársakat Betanított munkára az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Munkavégzéshez szükséges gépek kezelése és felügyelete
  • Termékek mennyiségi és minőségi előírásoknak megfelelően történő rendezése
  • Gépek alapanyagellátása és késztermék csomagolás
  • Munkaterület tisztán tartása
  • Termelési határidők betartása

Elvárások:

  • Jó munkabírás
  • Minimum általános iskolai végzettség
  • Minimum 2 műszak vállalása (6:00 – 14:00 és 14:00 – 22:00)

Amit kínálunk:

  • Cafeteria
  • Azonnali munkakezdés
  • Bejárás támogatása (céges busz)

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Debrecen

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, és/vagy szeretne bővebb információval rendelkezni álláslehetőségünkről, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát a "jelentkezem" gombra kattintva.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3773-3/2013

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
4 db szavazat
Állás, munka még: INT - SOLUTION Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Betanított munka (Debrecen) (INTS/DK/002)
  • Rövid pozíció név: Betanított munkás
  • Hirdető cég: INT - SOLUTION Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Hajdú-Bihar megye
  • Város: Debrecen
  • Feladatok: Munkavégzéshez szükséges gépek kezelése és felügyelete Termékek mennyiségi és minőségi előírásoknak megfelelően történő rendezése Gépek alapanyagellátása és késztermék csomagolás Munkaterület tisztán tartása Termelési határidők betartása
  • Elvárások: Jó munkabírás Minimum általános iskolai végzettség Minimum 2 műszak vállalása (6:00 – 14:00 és 14:00 – 22:00)
  • Elvárt végzettség: Általános iskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017.02.08
  • értékelés: 5
  • értékelők száma: 4