Perfect Man Kft.

Betanított Iparifestő szórópisztollyal Hatvan

Főbb feladatok, munkák:

Betanított munkára az alábbi pozícióra keresünk hatvani munkahelyre munkavállalókat.

festő (szórópisztollyal történő fújás gyakorlat szükséges).

Kettő illetve három műszakos munkarend
Kiemelt alapbér + pótlékok + cafateria + teljesítménybér

Szállást díjmentesen biztosítunk, de céges buszjáratokat is indítunk a következő településekről:

Acsa, Acsa Újlak, Aszód, Bag, Becske, Bercel, Boldog, Domony, Ecséd, Egyházasdengeleg, Erdőkürt, Galgaguta, Galgagyörk, Galgahévíz, Galgamácsa, Gyöngyös, Hatvan, Héhalom, Hévízgyörk, Hort, Iklad, Jobbágyi, Kálló, Kartal, Kerekharaszt, Lőrinci, Nagygombos, Nagykökényes, Nógrádkövesd, Nógrádsáp, Palotás, Petőfibánya, Püspökhatvan, Selyp, Szirák, Tura, Vanyarc, Verseg, Zagyvaszántó

Az álláshoz tartozó elvárások:

Gyártósori tapasztalat

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Hasonló területen szerzett tapasztalat
2- illetve 3 műszak vállalása

Amit kínálunk:

Hosszútávú munkalehetőség
Szállás díjmentesen
Céges buszjárat

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Cafeteria

Munkavégzés helye:

3000 Hatvan

A „Jelentkezem” gombra kattintás után kérjük, csatolja fényképes önéletrajzát.