A Delego Cégcsoport Magyarország egyik legdinamikusabban bővülő munkaerő-kölcsönző és- közvetítő vállalataként teljes körű HR szolgáltatást nyújt partnerei és az álláskeresők részére. Autóipari partnercégünk részére munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

Betanított gyártósori operátor

    Ki szeretne törni a mindennapi kerékvágásból? JELENTKEZZEN!!
    Itt MI biztosítjuk az INGYENES SZÁLLÁST!! Országszerte több településre ellátogatunk csoportos tájékoztatót tartani! STABIL, HOSSZÚ TÁVÚ munkalehetőséggel keressük fel a SAJÁT lakóhelye közelében, hogy MUNKÁT biztosítsunk ÖNNEK!
    A pozíció betöltésével ORSZÁGOSAN IS KIEMELKEDŐ juttatási csomaggal díjazzuk munkáját!!
    Végzettség NEM szükséges!
    Ezenkívül: ÁTKÖLTÖZÉSI BÓNUSZ ÉS MEGBECSÜLÉSI DÍJ, ami összesen 100.000 FORINT PLUSZ JÖVEDELMET JELENT, MINDEN ÚJ KOLLÉGÁNKNAK!! (További részletekért látogasson el személyes tájékoztatónkra!)

FELADATOK:

  • Alkatrészek gyártása - leírások szerint
  • Legyártott autóelemek összeszerelése
  • Gyártósori gépek kezelése
  • Félkész, kész termékek ellenőrzése
  • Munkaterület tisztaságának megóvása
  • Sorvezető és műszakvezető utasításainak maradéktalan betartása, végrehajtása

ELVÁRÁSOK:

  • Alapfokú iskolai végzettség
  • Jó kézügyesség, látás és monotónia-tűrés
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Álló munka és több műszakos munkarend vállalása

ELŐNY:

  • Gyártásban / termelésben szerzett több éves tapasztalat

EGYÉB:

    • Munkavégzés helye: Esztergom (Ipari park)
    • Műszakrend: kettő műszak
    • Országosan kiemelkedő juttatási csomag (magas alapbér + pótlékok + bónusz + ingyenes étkezés)
    • Fejlődési és előrelépési lehetőség, rendszeres bérfejlesztések
    • BÉREN FELÜLI SZÉLES KÖRŰ KIEGÉSZÍTŐ JUTTATÁSOK:
      • + INGYENES szállás – családias panziókban, vendégházakban
      • + INGYENES céges autóbuszjáratok a napi munkába jutáshoz
      • + INGYENES étkezés napi egyszer több fajta, három fogásos menüből
      • + Hazautazás térítése - havonta több alkalommal
      • + Angol nyelvtanulás támogatása
      • + Br.10.000Ft Betanítói bónusz
    • Próbaipő utáni plusz juttatások:
      • Üdülési támogatás OTP szép kártyára 50.000 Ft/ év
      • Lakásvásárlási / felújítási támogatás
      • Iskolakezdési / gyermekszületési - támogatás
      • Autóvásárlási kedvezmény 20% (új autóra)
      • Egyszeri Br. 30.000 Ft bónusz
      • 13.havi fizetés
      • Rendszeresen emelkedő bérezés és juttatások
    Környező településekről a munkába járás céges buszokkal INGYENESEN biztosított, az ország BÁRMELY pontjáról érkezőknek INGYENES szállás áll rendelkezésére!

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Gépkezelő
  • Gyártás, Termelés
  • Operátor
  • Szakmunka
  • Gépkezelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Esztergom

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát – a pozíció megjelölésével- a "Jelentkezem" gombra kattintva VAGY Hívja a 06/30- 523 5991-es telefonszámot!