Prima Maroni Kft.

A Prima Maroni Kft. gesztenyepürégyártással foglalkozó, 30 éves múltú családi vállalat, munkatársat keres 1 műszakos munkavégzésre, távozó férfi kolléga helyére, azonnali munkakezdéssel, Budapest XXI. kerületébe.

A gyártási folyamatról megtekinthető egy videó a youtube-on: Hogyan készül? Megmutatjuk! A gesztenyepüré

Munkatársat keresünk

Betanított munkás/ gépkezelő

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

    • Önálló és gyártósori gépek üzemeltetése
    • Termékváltáshoz szükséges gép átállítások elvégzése
    • Gyártástechnológiai folyamatok működtetése

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Alapvető műszaki érdeklődés
    • Egészségügyi (érvényes tüdőszűrő) és munkaköri alkalmasság
    • Kiváló fizika erőnlét, jó állóképesség, monotonitás tűrés
    • Üzemi higiénia betartása

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Élelmiszeripari vagy édesipari munkatapasztalat
    • Élelmiszeriparban, hasonló munkaterületen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

    • Egy műszakos, hétfőtől péntekig tartó munkarend
    • Bejelentett teljes 8 órás munkaidős munkaviszony
    • Kedvezményes dolgozói termékvásárlási lehetőség
    • Stabil, megbízható vállalati háttér
    • Hosszú távú munkalehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Gépkezelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1211 Budapest, Déli-bekötő út 10.

Havi nettó fizetési keret:

210 000 HUF

fényképes önéletrajz