A magyar tulajdonú, szegedi székhelyű Goodwill Pharma Kft. étrend-kiegészítők és gyógyászati célú élelmiszer gyártására munkatársat keres üzemi csapatába az alábbi pozícióba:

Betanított gépkezelő

Elkötelezett, bővülő termelési csapatunkba talpraesett, dolgozni vágyó munkatársat keresünk.

Főbb feladatok:

  • A gyártáshoz szükséges anyagok, eszközök előkészítése
  • Alapanyagok bemérése, porkeverék készítése
  • Termelő berendezések üzemeltetése, felügyelete, késztermékek gyártása, csomagolása, termékek ellenőrzése
  • Alapanyagok, termékek fizikai mozgatása és betárolása
  • Munkaterület tisztán tartása, termelő berendezések karbantartása

Elvárások, követelmények:

  • Jó fizikai állóképesség, terhelhetőség
  • Gépek üzemeltetésében szerzett jártasság
  • Precíz, igényes munkavégzés
  • Talpraesettség, jó probléma megoldó képesség
  • Középfokú végzettség
  • Egészségügyi alkalmasság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • A kiválasztásnál előnyt jelenthet szakirányú középfokú végzettség vagy vegyipari, gyógyszeripari, élelmiszeripari gyakorlati tapasztalat

Amit nyújtunk:

  • Munkarend hétköznapokon nappali műszakban, teljes munkaidőben
  • Versenyképes fizetés
  • Modern munkafeltételek, stabil hátterű, innovatív vállalat

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Gépkezelő
  • Szakmunka
  • Gépkezelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Szeged

Fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

Tájékoztatjuk, hogy a beküldött önéletrajzát Társaságunk a GDPR (EU 2016/679) 6. cikk 1) a) pontja alapján kezeli. A Társaság birtokába jutó személyes adatok kezeléséhez rendelkezünk megfelelő és működő adatvédelmi programmal, illetve szabályzattal az érintettek jogainak és szabadságainak védelmére, a hatályos adatvédelmi jogszabályoknak megfelelően.
Adatvédelmi kérdéseivel kérjük, bizalommal forduljon hozzánk.