EURO Gáz Hungaria Kft.

Betanított fizikai munkás

Feladatok:

    Az Euro Gáz Hungária Kft. munkatársakat keres betanított fizikai segédmunkás munkakörben kiemelt fizetéssel! A munkavégzés műhely körülmények között történik Budapest IV. kerületében.

    AZ ELBÍRÁLÁSNÁL ELŐNYT JELENT:

    • szakmunkás végzettség
    • gázkészülék felújításban, karbantartásában szerzett tapasztalat
    • gépjárművezetői jogosítvány
    • jó kommunikációs képesség
    • alkalmazkodási képesség
    • szakmai ismeretek bővítésének szándéka
    • szorgalom, megbízhatóság, hosszú távú elkötelezettség

    AMIT NYÚJTANI TUDUNK:

    • magas kereseti lehetőség
    • hosszútávú munkalehetőség
    • szakmai továbbképzés támogatása
    • a szakmai fejlődést elősegítő változatos munkák,
    • nagy értékű gépek, műszerek használatának elsajátítási lehetősége

    EGYÉB INFORMÁCIÓK:

    A munkakör betölthetőségének időpontja:

    • a munkakör a jelentkezés elbírálását követően azonnal betölthető

    A munkavégzés helye:

    • Budapest IV. kerület

    Érdeklődni az alábbi telefonszámon lehet: 06302771424

Az álláshoz tartozó elvárások:

    Munkába állás rövid időn belül.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Pest megye