Betanított fémipari gépkezelő

Feladatok:

    • A gépek utasítás szerinti felszerelése, felkészítése a termelésre, működésük biztosítása
    • Dokumentáció szerinti minőségellenőrzés
    • Prototípus és termékgyártás rajz szerint
    • Berendezések karbantartása az előírásoknak megfelelően, alkatrész-beszerzési javaslat
    • Üzemzavarok felismerése, kezdeményezés azok kiküszöbölésére
    • Gép-meghibásodás jelentése
    • Termelés monitorozása és a műszak-specifikus legfontosabb adatok dokumentálása
    • Új munkatársak betanítása
    • Munkavédelmi előírások betartása
    • Karbantartási, tisztítási előírások, valamint a szállítási előírások betartása
    • Műszakvezető támogatása

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Szakmunkás végzettség
    • Megbízható, percíz, önálló munkavégzés
    • Három műszakos munkarend vállalása
    • Előny: fémipar területén szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

    • Magas alapbér+ műszakpótlék
    • Béren kívüli juttatás
    • 100% munkába járási támogatás
    • 10% bónusz

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Gépkezelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

4002 Debrecen